Robbie Williams świętuje 41. urodziny na Twitterze. NAGO. "Myślicie, że mój interes rozwali internet?"

Nie kłamał pisząc na Twitterze, że lubi nagość. Zapewniał, że ma w sobie trochę naturysty. Dochował wierności słowom i rozebrał się przed 2,4 mln fanów. W końcu to jego urodziny.
Robbie Williams świętuje urodziny. Nago "Myślicie, że mój interes rozwali internet?" Robbie Williams nie kłamał, pisząc na Twitterze, że lubi nagość. Swoje 41. urodziny świętował dość specyficznie: wrzucił na Twittera swoje nagie zdjęcie. Nie kłamał pisząc na Twitterze, że lubi nagość. Zapewniał, że ma w sobie trochę naturysty. Dochował wierności słowom i rozebrał się przed 2,4 mln fanów. W końcu to jego urodziny. Zwrot "Break the Internet" był zarezerwowany dotąd dla popisów Kim Kardashian. Uszkodzenie sieci wróżyli wydawcy pisma "Paper" umieszczając na okładce pisma gołą pupę celebrytki. O rezultatach można pewnie debatować. Faktem jest, że Robbie Williams poczuł, że może być lepszy. Zamiast pokazywać pupę, wybrał "full opcję". Pozując w ostrym świetle dumnie podnosi głowę i pyta: - Myślicie, że mój interes rozwali internet w moje urodziny? - Może, jakbyś zabrał ręce - pada odpowiedź fanki. Faktycznie, ciężko coś dostrzec. Czyżby w ostatniej chwili poczuł nieśmiałość? Robbie, to nie w twoim stylu, liczymy na więcej!

Zwrot "Break the Internet" był zarezerwowany dotąd dla popisów Kim Kardashian. Uszkodzenie sieci wróżyli wydawcy pisma "Paper" umieszczając na okładce pisma gołą pupę celebrytki. O rezultatach można pewnie debatować. Faktem jest, że Robbie Williams poczuł, że może być lepszy. Zamiast pokazywać pupę, wybrał "full opcję". Pozując w ostrym świetle dumnie podnosi głowę i pyta:

Myślicie, że mój interes rozwali internet w moje urodziny?
Może, jakbyś zabrał ręce - pada odpowiedź fanki.

Robbie WilliamsScreen z Twitter.com/robbiewilliams

Faktycznie, ciężko coś dostrzec. Czyżby w ostatniej chwili poczuł nieśmiałość? Robbie, to nie w twoim stylu, liczymy na więcej!

socha

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (4)
Robbie Williams świętuje 41. urodziny na Twitterze. NAGO. "Myślicie, że mój interes rozwali internet?"
Zaloguj się
 • mikucha91

  Oceniono 3 razy 3

  Nie wiem czy to takie cudo skoro zmieściło się w dłoni żal :/

 • tom

  Oceniono 2 razy 2

  no ale tu nic nie widać

 • zez

  Oceniono 3 razy 1

  To już ostatnie podrygi.

 • baba_jaga

  Oceniono 1 raz -1

  cudak z niego ............................................................................................................................................................k...wa kot mi przeleciał po klawiaturze :-/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX