W serialu się w nim kochała, w prawdziwym życiu byli przyjaciółmi. Andrea i Brandon z "Beverly Hills 90210" spotkali się po latach

Serialowa Andrea zawsze podkochiwała się w Brandonie, ale stałą parą nie byli. Nie przeszkodziło to Gabrielle Carteris przyjaźnić się z Jasonem Priestleyem także poza planem. Ostatnio znów mogliśmy oglądać ich razem.
Andrea i Brandon spotkali się po latach W serialu się w nim kochała, w prawdziwym życiu byli przyjaciółmi Andrea i Brandon z "Beverly Hills 90210", czyli Jason Priestley i Gabrielle Carteris spotkali się po latach. Okazją była gala nagród stowarzyszenia ACTRA. Andrea z serialu "Beverly Hills 90210", zawsze podkochiwała się w Brandonie, ale stałą parą nie byli. Nie przeszkodziło to Gabrielle Carteris przyjaźnić się z Jasonem Priestleyem także poza planem. Ostatnio znów mogliśmy oglądać ich razem. Para bohaterów serialu "Beverly Hills 90210", Brandon Walsh i Andrea Zuckerman, w czasach liceum na randki nie chodzili. Niemniej, chemia między nimi była wyraźna. Andrea skrycie kochała Brandona, była zazdrosna o jego nowe dziewczyny. W redakcji szkolnej gazety było dużo flirtowania i ostrego języka. Ona mówiła mu "Asie", on wołał na nią "Szefowo". W jednym z odcinków, gdy rodzina Walshów myślała o wyjeździe z Kalifornii, Andrea zapytała Brandona, czy "byłby jej pierwszym". Do niczego nie doszło, ale sentyment pozostał. Czuć to przy każdej okazji, gdy Carteris spotyka się z Priestleyem. Ostatnią była gala nagród ACTRA, kanadyjskiego stowarzyszenie aktorów filmowych i telewizyjnych. Na imprezie w Los Angeles Jason został doceniony za całokształt swojej pracy. Gabrielle była tam z racji swojej pracy. Jest wiceprezesem amerykańskiego Stowarzyszenia Aktorów Filmowych. Niedawno widziano ją przy stoliku Jennifer Aniston podczas wręczania nagród SAG. 45-letni Priestley znany jest przede wszystkim z kultowego tasiemca z lat 90., ale ma w dorobku także inne produkcje. Są seriale "Call Me Fitz" czy "How I Met Your Mother", jego reżyserski debiut "Cas & Dylan" czy wydane w 2014 roku pamiętniki. Zawsze chętnie wraca do czasów świetności, angażując się w projekty z dawnymi kolegami z planu. W 2013 roku pojawił się z Gabrielle w reklamówce strojów szkolnych Old Navy. Oboje wcielili się w role nauczycieli. Ach, wracają wspomnienia!

Para bohaterów serialu "Beverly Hills 90210", Brandon Walsh i Andrea Zuckerman, w czasach liceum na randki nie chodzili. Niemniej, chemia między nimi była wyraźna. Andrea skrycie kochała Brandona, była zazdrosna o jego nowe dziewczyny. W redakcji szkolnej gazety było dużo flirtowania i ostrego języka. Ona mówiła mu "Asie", on wołał na nią "Szefowo". W jednym z odcinków, gdy rodzina Walshów myślała o wyjeździe z Kalifornii, Andrea zapytała Brandona, czy "byłby jej pierwszym". Do niczego nie doszło, ale sentyment pozostał. Czuć to przy każdej okazji, gdy Carteris spotyka się z Priestleyem. Ostatnią była gala nagród ACTRA, kanadyjskiego stowarzyszenie aktorów filmowych i telewizyjnych.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA JASONA I GABRIELLE >>

 

Na imprezie w Los Angeles Jason został doceniony za całokształt swojej pracy. Gabrielle była tam z racji swojej pracy. Jest wiceprezesem amerykańskiego Stowarzyszenia Aktorów Filmowych. Niedawno widziano ją przy stoliku Jennifer Aniston podczas wręczania nagród SAG.

45-letni Priestley znany jest przede wszystkim z kultowego tasiemca z lat 90., ale ma w dorobku także inne produkcje. Są seriale "Call Me Fitz" czy "How I Met Your Mother", jego reżyserski debiut "Cas & Dylan" czy wydane w 2014 roku pamiętniki. Zawsze chętnie wraca do czasów świetności, angażując się w projekty z dawnymi kolegami z planu. W 2013 roku pojawił się z Gabrielle w reklamówce strojów szkolnych Old Navy. Oboje wcielili się w role nauczycieli. Ach, wracają wspomnienia!

socha

POLUB NAS

Więcej o:
Skomentuj:
W serialu się w nim kochała, w prawdziwym życiu byli przyjaciółmi. Andrea i Brandon z "Beverly Hills 90210" spotkali się po latach
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX