Kris Jenner ostatecznie odcina się od Bruce'a. Zmienia nazwisko! Ale nie wraca do Kardashian. Wymyśliła coś całkiem innego

Kris Jenner "ma plan" pozbycia się nazwiska swojego eks i, niczym Cher czy Sting, posługiwania się tylko imieniem.
Kris Jenner odcina się od Bruce'a Czy matka Kardashianek będzie posługiwała się tylko imieniem? Kris Jenner, matka Kardashianek, nie zamierza dłużej używać nazwiska swojego eks, czyli Bruce'a Jennera - doniósł portal RadarOnline.com. Kris Jenner "ma plan" pozbycia się nazwiska swojego eks i, niczym Cher czy Sting, posługiwania się tylko imieniem. Przez wypadek samochodowy Bruce Jenner wstrzymał plany zostania kobietą. Zginął człowiek, policja sprawdza, czy z jego winy. Doniesienia portalu RadarOnline.com, jakoby Kris chciała odciąć się od swojego byłego męża, nastroju mu nie poprawią. Temat nie jest nowy. Para spierała się już o nazwiska w ich rodzinnym show, "Keeping Up with the Kardashians". Kris żałowała wówczas pozbycia się nazwiska pierwszego męża (Roberta Kardashiana) i przyjęcia Jenner. - Powrotu do Kardashian nie będzie. Spotkałoby się to ze zbyt dużą krytyką. Kris chce być traktowana jako niezależna kobieta. Nie ma dalszej potrzeby używania nazwiska Jenner. Moment jest idealny, bo Kris nie chce być już kojarzona z Brucem. Zmiana płci i wypadek tylko ułatwiły jej decyzję - portal cytuje źródło z otoczenia celebrytki. Co myśli o tym Bruce? Ponoć "kompletnie go nie obchodzi", którym nazwiskiem będzie posługiwać się jego była żona. - Zupełnie się między nimi nie układa. Szczególnie po tym wypadku. Jego synowie, Brody i Brandon, decyzją Kris są wręcz zachwyceni. Nie chcą mieć z nią do czynienia. Uważają, że odkąd Bruce wyjawił swój plan zmiany płci, była dla niego wyjątkowo podła - dodaje źródło. Jesteśmy nieco zdziwieni tymi rewelacjami. Wcześniej słyszeliśmy, że Kris w pełni zaakceptowała plany swojego eks i okazuje mu wsparcie. Wiadomo, że przemiana w kobietę miała stanowić dużą część, jeżeli nie oś, kolejnego sezonu "Keeping Up with the Kardashians". Jeżeli informacje RadarOnline.com okażą się prawdziwe, możemy spodziewać się dalszych ciemnych chmur na horyzoncie.

Przez wypadek samochodowy Bruce Jenner wstrzymał plany zostania kobietą. Zginął człowiek, policja sprawdza, czy z jego winy. Doniesienia RadarOnline.com, jakoby Kris chciała odciąć się od swojego byłego męża, nastroju mu nie poprawią. Temat nie jest nowy. Para spierała się już nazwiska w ich rodzinnym show, "Keeping Up with the Kardashians". Kris żałowała wówczas pozbycia się nazwiska pierwszego męża (Roberta Kardashiana) i przyjęcia Jenner.

Powrotu do Kardashian nie będzie. Spotkałoby się to ze zbyt dużą krytyką. Kris chce być traktowana jako niezależna kobieta. Nie ma dalszej potrzeby używania nazwiska Jenner. Moment jest idealny, bo Kris nie chce być już kojarzona z Brucem. Zmiana płci i wypadek tylko ułatwiły jej decyzję - portal cytuje źródło z otoczenia celebrytki.

Co myśli o tym Bruce? Ponoć "kompletnie go nie obchodzi", którym nazwiskiem będzie posługiwać się jego była żona.

Zupełnie się między nimi nie układa. Szczególnie po tym wypadku. Jego synowie, Brody i Brandon, decyzją Kris są wręcz zachwyceni. Nie chcą mieć z nią do czynienia. Uważają, że odkąd Bruce wyjawił swój plan zmiany płci, była dla niego wyjątkowo podła - dodaje źródło.

Jesteśmy nieco zdziwieni tymi rewelacjami. Wcześniej słyszeliśmy, że Kris w pełni zaakceptowała plany swojego eks i okazuje mu wsparcie. Wiadomo, że przemiana w kobietę miała stanowić dużą część, jeżeli nie oś, kolejnego sezonu "Keeping Up with the Kardashians". Jeżeli informacje RadarOnline.com okażą się prawdziwe, możemy spodziewać się dalszych ciemnych chmur na horyzoncie.

The Kardashiansscreen YouTube

socha

POLUB NAS