Gdy patrzymy na sukienkę Kulczyk wszystko gra. I kiedy już myśleliśmy, że wygląda naprawdę dobrze spojrzeliśmy w dół. A tam? TE buty

Nie od dziś wiadomo, że całkiem udaną stylizację, może popsuć jeden szczegół. W przypadku córki milionera były to wyjątkowo brzydkie buty.

Dominika Kulczyk w wiosennej odsłonie TVN pojawi się jako prowadząca "Efekt domina". Na ramówce miała na sobie brązową szmizjerkę, do której dobrała modną torebkę z frędzlami. Całość prezentowała się całkiem nieźle i oryginalnie, ale czar prysł, gdy spojrzeliśmy na dół. Te buty wołały o pomstę do nieba.

 

<< DOMINIKA KULCZYK I JEJ OKROPNE BUTY >>

Buty do kostek zawsze są ryzykowne, bo skracają nogi. Jednak te, które miała na nogach Kulczyk, dodatkowo miały noski w szpic, ich krój przypominał łyżwy, a gwoździem do trumny okazał się materiał - były wykonane z błyszczącej skóry z białymi wstawkami. Rzeklibyśmy - prawdziwe dzieło sztuki w kwestii szkaradztwa. Gdyby nie szpilka, taki fason mógłby spodobać się naszej babci (kochamy nasze babcie!), ale trudno nam uwierzyć w to, że z własnej woli założyła je bizneswoman. A Wam jak się podobają?

Vic

Jak podobają Ci się buty Kulczyk?
Więcej o:
Komentarze (17)
Gdy patrzymy na sukienkę Kulczyk wszystko gra. I kiedy już myśleliśmy, że wygląda naprawdę dobrze spojrzeliśmy w dół. A tam? TE buty
Zaloguj się
 • kasiorek80

  Oceniono 64 razy 52

  Buty całkiem spoko, ale nie do tej sukienki i chyba nie dla niej. Gdyby je Rubik założyła, wszyscy byliby zachwyceni :)

 • aaricia

  Oceniono 44 razy 38

  kulczykowa zazwyczaj wyglada fatalnie mimo ze nosi drogie i modne stroje...urode tez ma ciezkawa....to tylko dowod( kolejny raz) ze stylu nie da sie kupic....no moze dobrego styliste sie da......i jak widac - tu jest potrzeba.

 • do_podziwu

  Oceniono 26 razy 12

  Vic - "specjalista" - "Gdyby nie szpilka, taki fason mógłby spodobać się naszej babci " - jestem "dziadek" ( co prawda ), pewno dlatego te buty mnie nie przerazaja , napisze nawet ,ze sa dosc orginalne -:)).

 • kasiorek80

  Oceniono 22 razy 12

  bytu ładne, ale nie do tej sukienki i chyba nie dla niej. Gdyby Rubik je założyła, wszyscy byliby zachwyceni :)

 • nawia

  Oceniono 16 razy 10

  Nóg ładnych nie ma, twarz starsza, niż wiek pokazuje, buty jak buty. Torebka świetna. :)

 • keeciol

  Oceniono 13 razy 9

  Zosia Marso to ona nie nie jest

 • emeryt21

  Oceniono 24 razy 8

  Sliczne buciki. Moja babcia miała takie do trumny....w polowie ubiegłego wieku, wyciagniete z jej strojow z czasów cara Mikolaja. To nie kpiny, to prawda,bo jestem b.stary i mam sklerozę i dlatego pamiętam wydarzenia sprzed lat......To dokładnie ten model...

 • lewulka

  Oceniono 28 razy 8

  A co to za wieśniara? A gdzie ma widły?

 • swinska_grypa

  Oceniono 10 razy 2

  Smutne te buty. Dominika - mimo uśmiechu - też smutna.
  Co to "wogle" jest?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX