Hejter do Ariany Grande: Masz piersi mniejsze niż moja 9-letnia siostra. Zmiażdżyła go ripostą

Lepiej z nią nie zadzierać. W każdym razie nie na Instagramie, gdzie inteligentną odpowiedzią potrafi położyć na łopatki nawet najbardziej bezczelnego hejtera.
Nie zadzieraj z Arianą Hejter do Ariany Grande: "Masz piersi mniejsze niż moja 9-letnia siostra". Ariana Grande udowodniła na Instagramie, że potrafi odgryźć się hejterom. Inteligentną odpowiedzią potrafi położyć na łopatki. Lepiej z nią nie zadzierać. W każdym razie nie na Instagramie, gdzie inteligentną odpowiedzią potrafi położyć na łopatki nawet najbardziej bezczelnego hejtera. Do dzisiaj nie mieliśmy pojęcia, że Ariana Grande to taki pistolet! Jedno z jej najnowszych zdjęć na Instagramie doczekało się mocno nieprzyjemnego komentarza. "Moja 9-letnia siostra ma większe cycki od twoich" - napisał jej jeden z pseudo-fanów. "Dużo czasu spędzasz patrząc się na cycki swojej 9-letniej siostry?" - zastrzeliła go celną ripostą. I to by było tyle w temacie. Oby to była nauczka dla wielbiciel głupich wpisów. Dalszy komentarz wydaje się zbędny.

Do dzisiaj nie mieliśmy pojęcia, że Ariana Grande to taki pistolet! Jedno z jej najnowszych zdjęć na Instagramie doczekało się mocno nieprzyjemnego komentarza.

Moja 9-letnia siostra ma większe cycki od twoich - napisał jej jeden z pseudo-fanów.
Dużo czasu spędzasz , patrząc się na cycki swojej 9-letniej siostry? - zastrzeliła go celną ripostą.

I to by było tyle w temacie. Oby to była nauczka dla wielbiciel głupich wpisów. Dalszy komentarz wydaje się zbędny.

Ariana GrandeScreen z Instagram.com/Ariana Grande

alex