Paweł pozuje z nową dziewczyną. W komentarzach awantura: To oznaka gówniarstwa. Odpowiedział ostro. Ewelina przyjęła inną taktykę

Jeszcze w grudniu marzył, żeby jego związek z Eweliną trwał jak najdłużej. Teraz cieszy się z nowego związku i pozuje do zdjęć z kolejną dziewczyną.

Niewiele ponad pół roku trwał związek Pawła z "Warsaw Shore" Eweliną. Transmisję z ich życia śledziliśmy na Facebooku, gdzie celebryta pokazywał wspólne zdjęcia prawie tak często, co swój umięśniony tors. Teraz Paweł ma nową dziewczynę i właśnie pokazał ją - oczywiście na Facebooku. Reakcję fanów można określić na co najmniej zdumiewającą.

Paweł Warsaw ShoreScreen z Facebook.com/Paweł Warsaw Shore

To, że Paweł spotka się z "hejtem", było do przewidzenia i zapewne on sam "wrzucił to w koszty". Najciekawsze jednak, że ogromna liczba jego (anty) fanów nie uwierzyła, że to nowa dziewczyna.

Boże, to jest Ewelina, ludzie, przyjrzyjcie się!
Przecież to Ewelina.
To Ewelina, tylko przemalowała włosy.

I tak dalej, na tę samą nutę. Paweł początkowo zaprzeczał, potem już chyba stracił siły, by przekonywać niedowiarków. Na brak sił za to nie może narzekać Ewelina. Szybko się pozbierała, a na jej Facebooku błyskawicznie zaczęły się pojawiać zdjęcia w skąpych strojach, dynamiczne, seksowne. Jej fanki od razu zrozumiały, jaki jest rzeczywisty powód tej aktywności. Nie szczędziły jej głosów wsparcia.

Paweł teraz nie może znieść, co stracił, to rozstanie chyba Ci służy.
Piękna metamorfoza! Tylko pozazdrościć takiej figury! A Pawełek niech się wypcha ze swoją pustą blondyneczką. Ja dobrze wiem, że to on spieprzył cały Wasz związek, ale dobrze, że tak się stało, bo nie zasługiwał na Ciebie w ogóle. Trzymaj się!
W końcu odbudowuję wartość, którą zgubiła podczas tego "prawdziwego" związku. Czas działa na moją korzyść - odpisywała im.

Wróćmy jednak do "hejtu", który zdominował komentarze na profilu Pawła. Internauci mieli mu za złe, że tak szybko odzyskał równowagę w ramionach innej po rozstaniu z Eweliną.

Miłość miłością, ale chyba żadna laska nie chciałaby, żeby jej chłopak dodawał chwilę po rozstaniu zdjęcie z jakąś inną dupą. Paweł, uważam, że to brak szacunku dla Eweliny i do samego siebie. Poza tym, oznaka gówniarstwa i sk***.

Facebookowy gwiazdor odpowiedział ostro:

Nie masz zielonego pojęcia, co się wydarzyło i od kiedy nie jesteśmy razem. Oznaką gówniarstwa jest Twoja wypowiedź oparta na domysłach.

To Ewelina, czy nie Ewelina? Wierzymy Pawłowi na słowo i kończymy refleksją, którą "sprzedała" Pawłowi jedna z fanek:

Albowiem w życiu bywa tak, że ludzie się schodzą i rozchodzą.

Paweł umiał docenić głębię myśli:

To jest tak k*rewsko prawdziwe... - dodał z rozrzewnieniem.

I tą refleksją, godną Paolo Coelho, kończymy sprawozdanie z życia uczuciowego Pawła i Eweliny.

Paweł Warsaw ShoreScreen z Facebook.com/Paweł Warsaw Shore

alex

Cieszysz się z nowego związku Pawła?