Cały świat zastanawiał się, co Blue Ivy powiedziała Rihannie. Już wiemy! To nie jest wypowiedź, której spodziewacie się po 3-letniej dziewczynce

Internauci żartowali, że córka Beyonce i Jaya Z ma na zdjęciu lekko niepocieszoną minę, bo myślała, że suknia jej "cioci" to wata cukrowa. Okazuje się, że dziewczynka ma zupełnie inne zdanie o słynnej już różowej kreacji Riri.
Blue Ivy jest wygadaną trzylatką Cały świat zastanawiał się, co Blue Ivy powiedziała Rihannie Cały świat zastanawiał się, co Blue Ivy powiedziała Rihannie. Już wiemy! To nie jest wypowiedź, której spodziewacie się po 3-letniej dziewczynce Internauci żartowali, że córka Beyonce i Jaya Z ma na zdjęciu lekko niepocieszoną minę, bo myślała, że suknia jej "cioci" to wata cukrowa. Okazuje się, że dziewczynka ma zupełnie inne zdanie o słynnej już różowej kreacji Riri. Pierwsze od trzech lat wspólne zdjęcie Beyonce i Kim Kardashian, Kanye West i Taylor Swift przybijający piątki - tegoroczna gala Grammy obfitowała w wiele wiekopomnych momentów, ale żaden z nich nie poruszył świata tak, jak spotkanie Rihanny z Blue Ivy. Lekko przestraszona mina dziewczynki od razu dostarczyła pola do popisu internetowym żartownisiom sugerującym, że córka Bey i Jaya, razem z resztą świata, zastanawia się, co też wokalistka na siebie założyła. Sprawę na swoim Instagramie wyjaśniła sama Rihanna. Okazuje, że córce gwiazdorskiej pary suknia "cioci" przypadła do gustu. "Blue powiedziała mi, że podoba się jej moja puszysta sukienka!" - napisała pod zdjęciem. Przypomnijmy, że Blue Ivy ma trzy lata. To wiele wyjaśnia. Na tym wymiana zdań się nie skończyła. "Była też w pełni świadoma, że ma na sobie kreację od Diora i nie bała się o tym mówić" - dodała gwiazda. Czy tylko my jesteśmy zaskoczeni, że 3-letnia Blue Ivy już tak dobrze zna się na modzie? Choć z drugiej strony, jej mamą jest w końcu jedna z najlepiej ubranych kobiet na świecie. Nie ma wątpliwości, rośnie nam mała fashionistka.

Pierwsze od trzech lat wspólne zdjęcie Beyonce i Kim Kardashian, Kanye West i Taylor Swift przybijający piątki - tegoroczna gala Grammy obfitowała w wiele wiekopomnych momentów, ale żaden z nich nie poruszył świata tak, jak spotkanie Rihanny z Blue Ivy. Lekko przestraszona mina dziewczynki od razu dostarczyła pola do popisu internetowym żartownisiom sugerującym, że córka Bey i Jaya, razem z resztą świata, zastanawia się, co też wokalistka na siebie założyła.

Sprawę na swoim Instagramie wyjaśniła sama Rihanna. Okazuje, że córce gwiazdorskiej pary suknia "cioci" przypadła do gustu.

Blue powiedziała mi, że podoba się jej moja puszysta sukienka! - napisała pod zdjęciem.

Przypomnijmy, że Blue Ivy ma trzy lata. To wiele wyjaśnia. Na tym wymiana zdań się nie skończyła.

Była też w pełni świadoma, że ma na sobie kreację od Diora i nie bała się o tym mówić - dodała gwiazda.

Rihanna i Blue Ivy

Instagram.com/badgalriri

Czy tylko my jesteśmy zaskoczeni, że 3-letnia Blue Ivy już tak dobrze zna się na modzie? Choć z drugiej strony, jej mamą jest w końcu jedna z najlepiej ubranych kobiet na świecie. Nie ma wątpliwości, rośnie nam mała fashionistka ;)

em

Więcej o:
Komentarze (4)
Cały świat zastanawiał się, co Blue Ivy powiedziała Rihannie. Już wiemy! To nie jest wypowiedź, której spodziewacie się po 3-letniej dziewczynce
Zaloguj się
  • ja01

    Oceniono 84 razy 72

    Nie można się spodziewać po 3 letniej dziewczynce, że powie iż podoba się jej sukienka cioci ? Wypisujecie już taki pierdoły, że się tego ani czytać, ani słuchać nie da. Żenada pogania żenadę.

  • vahoo

    Oceniono 28 razy 24

    Dalibyście spokój redachtory, ale .....głupoty!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX