Najsłodsze zdjęcie z Grammy? Zdecydowanie właśnie TO. Rihanna spotkała się z córką Beyonce

Rzadko widujemy Rihannę w takiej sytuacji. Zwykle podczas publicznych występów z jej twarzy bije chłód jak z bulwarów nad Sekwaną. Tym razem było inaczej, bo i powód był wyjątkowy.

Kiedy 7 stycznia 2012 roku urodziła się Blue Ivy Carter, córka Beyonce i Jay'a Z, świat spieszył z gratulacjami. Wśród życzeń znalazły się również i te: "Witaj na świecie, księżniczko Carter. Kochająca ciocia Rih". Tym razem "kochająca ciocia" spotkała się ze swoją małą ulubienicą w niedzielę na imprezie Grammy. Fotograf przytomnie uwiecznił ten rozczulający moment.

Rihanna i Blue IvyJason Kempin / WireImage

"Ciocia" z Barbadosu z ogromnym rozczuleniem patrzy na "księżniczkę" Carter. Ta jednak zachowuje dystans - być może onieśmiela ją piękna i absurdalnie duża suknia Rihanny. Internauci już żartują z tego uroczego spotkania, sugerując, że mała Blue Ivy mogła pomylić Riri z watą cukrową.

.

 

Rihanna tego wieczoru wystąpiła na scenie wraz z Paulem McCartney'em i Kanye Westem. Pogawędkę za kulisami ucięła sobie z Blue Ivy oraz jej rodzicami niedługo przed wspólnym odśpiewaniem piosenki "FourFiveSeconds".

alex