Najsłodsze zdjęcie z Grammy? Zdecydowanie właśnie TO. Rihanna spotkała się z córką Beyonce

Rzadko widujemy Rihannę w takiej sytuacji. Zwykle podczas publicznych występów z jej twarzy bije chłód jak z bulwarów nad Sekwaną. Tym razem było inaczej, bo i powód był wyjątkowy.

Kiedy 7 stycznia 2012 roku urodziła się Blue Ivy Carter, córka Beyonce i Jay'a Z, świat spieszył z gratulacjami. Wśród życzeń znalazły się również i te: "Witaj na świecie, księżniczko Carter. Kochająca ciocia Rih". Tym razem "kochająca ciocia" spotkała się ze swoją małą ulubienicą w niedzielę na imprezie Grammy. Fotograf przytomnie uwiecznił ten rozczulający moment.

Rihanna i Blue IvyJason Kempin / WireImage

"Ciocia" z Barbadosu z ogromnym rozczuleniem patrzy na "księżniczkę" Carter. Ta jednak zachowuje dystans - być może onieśmiela ją piękna i absurdalnie duża suknia Rihanny. Internauci już żartują z tego uroczego spotkania, sugerując, że mała Blue Ivy mogła pomylić Riri z watą cukrową.

.

 

Rihanna tego wieczoru wystąpiła na scenie wraz z Paulem McCartney'em i Kanye Westem. Pogawędkę za kulisami ucięła sobie z Blue Ivy oraz jej rodzicami niedługo przed wspólnym odśpiewaniem piosenki "FourFiveSeconds".

alex

Więcej o:
Komentarze (3)
Najsłodsze zdjęcie z Grammy? Zdecydowanie właśnie TO. Rihanna spotkała się z córką Beyonce
Zaloguj się
 • dorisq

  Oceniono 65 razy 63

  To dziecko wygląda ja mały Jay Z :O

 • So Go

  Oceniono 56 razy 34

  Rihanna wyglądała pięknie. Pokazała że można zrobić szum nie tylko przez pokazywanie cycków i tyłka

 • nawia

  Oceniono 28 razy 24

  Suknia fajna, nietypowa. I zwłaszcza podczas zdjęć na ściance widać, że została trafnie dobrana. Przypomina bowiem... logo Grammy Awards. :)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX