Piękna Kim i smutny Kanye? Nie tym razem. Ona "uwolniła" piersi, a on... ręce. "Wynajmijcie pokój!"

Takiej wylewności na czerwonym dywanie dawno nie widzieliśmy. Kanye (dosłownie) nie mógł oderwać rąk od żony.
Widać, że Kim lubi być z nim Piękna Kim i smutny Kanye? Nie tym razem. Takiej wylewności na czerwonym dywanie dawno nie widzieliśmy. Kanye (dosłownie) nie mógł oderwać rąk od żony, która nie zakrywała zbyt wiele. Takiej wylewności na czerwonym dywanie dawno nie widzieliśmy. Kanye (dosłownie) nie mógł oderwać rąk od żony. Kiedy pojawił się na wczorajszym "Pre-Grammy Brunch" z miną jakby zaraz miał się rozpłakać, żartowaliśmy, że to przez kreację Kim, która zakryła jej biust, a zagraniczne media apelowały, by, jako mąż jednej z najgorętszych kobiet świata, od czasu do czasu się uśmiechnął. Podziałało! Na czerwonym dywanie przed rozdaniem nagród przemysłu muzycznego Kim "uwolniła" piersi, a Kanye ręce. "Kimye wygrywa Grammy dla pary najchętniej demonstrującej miłość na czerwonym dywanie. Kim i Kanye, wynajmijcie pokój" - podsumował żartobliwie portal Ukonline.com. Czułości Kimye wyjątkowo odwróciły naszą uwagę od tego, co miała na sobie Kim, a była to kreacja co najmniej efektowna. Odsłaniającą dekolt i nogi suknię od Jeana Paula Galtiera celebrytka wybrała, bo, jak wyjaśniła, "kocha połysk". - Jest piękna - dodał West. Tak, widzieliśmy, że ci się podobała, Kanye.

Kiedy pojawił się na wczorajszym "Pre-Grammy Brunch" z miną jakby zaraz miał się rozpłakać, żartowaliśmy, że to przez kreację Kim, która zakryła jej biust, a zagraniczne media apelowały, by, jako mąż jednej z najgorętszych kobiet świata, od czasu do czasu się uśmiechnął. Podziałało! Na czerwonym dywanie przed rozdaniem nagród przemysłu muzycznego Kim "uwolniła" piersi, a Kanye ręce.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Kimye wygrywa Grammy dla pary najchętniej demonstrującej miłość na czerwonym dywanie. Kim i Kanye, wynajmijcie pokój - podsumował żartobliwie portal Ukonline.com.

Czułości Kimye wyjątkowo odwróciły naszą uwagę od tego, co miała na sobie Kim, a była to kreacja co najmniej efektowna. Odsłaniającą dekolt i nogi suknię od Jeana Paula Galtiera celebrytka wybrała, bo, jak wyjaśniła, "kocha połysk".

Jest piękna - dodał West.

Tak, widzieliśmy, że ci się podobała, Kanye. A jak Wasze wrażenia? Dla nas, niestety, trochę jak ekskluzywny szlafrok, ale ważne, że odniosła skutek ;)

em