Od razu polecił fotoreporterom, by to jej robili zdjęcia. Dobrze zrobił, bo Tadla wyglądała zjawiskowo

Tadla i Kret wspólnie na salonach nie pojawiali się dawno. Nie tylko z tego powodu przyciągali spojrzenia na czerwonym dywanie. Kiedy jednak reporterzy chcieli robić zdjęcia prezenterowi, polecił im, żeby lepiej fotografowali jego ukochaną. Miał rację!

Związek prezentera pogody i dziennikarki telewizyjnej rodził się w atmosferze medialnej sensacji, a każde ich wspólne wyjście na imprezę było szeroko komentowanym wydarzeniem. W ostatnim czasie na salonach pojawiali się rzadziej, a na początku roku tabloidy zaczęły nawet spekulować o kryzysie w związku gwiazdorskiej pary. Kret miał się podobno znudzić partnerką - kiedy patrzymy na ich czułe spojrzenia z Balu Dziennikarzy, dochodzimy do wniosku, że to uczucie tylko rośnie w siłę.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Wcale nie dziwimy się zachwyconej minie Kreta. Tadla wybrała bardzo ryzykowną kreację - materiał i kolor sukni mogły pogrążyć niejedną gwiazdę, ale dziennikarce pasowały idealnie. Świetna fryzura i ponętny dekolt zdecydowanie przyciągały uwagę. Zamienilibyśmy tylko buty na nieco zgrabniejsze. A jak Wam się podoba stylizacja Tadli?

em