Plotkowano, że związek z Cruisem odciął Holmes od przyjaciół. Szczere wyznanie koleżanki Katie z "Jeziora marzeń" wiele wyjaśnia

Wpływ Cruise'a na Holmes musiał być olbrzymi. Koleżanka aktorki z planu serialu opowiedziała, jak ich przyjaźń urwała się w chwili, gdy Katie poznała Toma.
Holmes zerwała przyjaźń przez Cruise'a Koleżanka z "Jeziora marzeń" zdradza szczegóły Plotkowano, że związek z Tomem Cruise'em odciął Katie Holmes od przyjaciół. Szczere wyznanie koleżanki Katie z "Jeziora marzeń" wiele wyjaśnia. Koleżanka aktorki z planu serialu opowiedziała, jak ich przyjaźń urwała się w chwili, gdy Katie poznała Toma. Michelle Williams, Katie Holmes i Busy Philipps zostały przyjaciółkami dzięki pracy na planie "Jeziora marzeń". 12 lat od emisji ostatniego odcinka wszystkie trzy żyją i pracują w Hollywood. Ponoć Katie Holmes odsunęła się od pozostałej dwójki. Samo rozstanie było niespodziewane i zbiegło się w czasie z początkiem romansu Holmes z Tomem Cruisem. Był przełom 2005 i 2006 roku. "Daily Mail" przekonuje, że nowa wybranka gwiazdora "Top Gun" nagle "zniknęła z radaru". Słowa Philipps to potwierdzają. "Nagrałam jej kilka informacji na poczcie głosowej. Pamiętam, gdy gruchnęła wiadomość [że Tom i Kate są parą - red.], zadzwoniłam do niej: Jesteś w samolocie z Tomem Cruise'em? Co się stało? Zobaczyłam ją ponownie trzy lata później. Miała już dziecko - Busy Philipps opowiedziała w programie "Watch What Happens Live". Przyznała, że nie było jej dane poznać małej Suri Cruise. Choć Holmes rozwiodła się kilka lat temu, dawna przyjaźń nie odżyła. Szkoda. Mieliśmy nadzieję, że plotki o nowych odcinkach "Jeziora marzeń", zapowiadanych na 2016 rok, okażą się prawdą.

Michelle Williams, Katie Holmes i Busy Philipps zostały przyjaciółkami dzięki pracy na planie "Jeziora marzeń". 12 lat od emisji ostatniego odcinka wszystkie trzy żyją i pracują w Hollywood. Ponoć Katie Holmes odsunęła się od pozostałej dwójki. Samo rozstanie było niespodziewane i zbiegło się w czasie z początkiem romansu Holmes z Tomem Cruisem. Był przełom 2005 i 2006 roku.  "Daily Mail" przekonuje, że nowa wybranka gwiazdora "Top Gun" nagle "zniknęła z radaru". Słowa Philipps to potwierdzają.

Nagrałam jej kilka informacji na poczcie głosowej. Pamiętam, gdy gruchnęła wiadomość [że Tom i Kate są parą - red.], zadzwoniłam do niej: Jesteś w samolocie z Tomem Cruisem? Co się stało? Zobaczyłam ją ponownie trzy lata później. Miała już dziecko - Busy opowiedziała w programie "Watch What Happens Live".

Przyznała, że nie było jej dane poznać małej Suri Cruise. Choć Holmes rozwiodła się kilka lat temu, dawna przyjaźń nie odżyła. Szkoda. Mieliśmy nadzieję, że plotki o nowych odcinkach "Jeziora marzeń", zapowiadanych na 2016 rok, okażą się prawdą.

socha

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (2)
Plotkowano, że związek z Cruisem odciął Holmes od przyjaciół. Szczere wyznanie koleżanki Katie z "Jeziora marzeń" wiele wyjaśnia
Zaloguj się
 • do_podziwu

  Oceniono 29 razy -5

  "Plotkowano, że związek z Cruisem odciął Holmes od przyjaciół."
  "Choć Holmes rozwiodła się kilka lat temu, dawna przyjaźń nie odżyła." -

  - kolezanka "lubi gadac" (wczesniej pewno tez)-:))) , jak widac zadnej "przyjazni " nie bylo.

 • vahoo

  Oceniono 32 razy -12

  Hehehe.....ale obłuda!!!
  Koleżanki ( takie to i koleżnki), odsuwają się najczęściej z zawiśći. Żyję już trochę na tym świecie i wiem coś na ten temat............

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX