O przemianie Jennera w kobietę media spekulowały od dawna. A Kris? "Słyszała plotki, ale nigdy nie zapytała". Głos zabrał również Kanye

Lata wewnętrznej walki z własną płcią kosztowały jego małżeństwo z Kris Jenner. Teraz Bruce chce pokazać światu, jak staje się kobietą. Jego najbliżsi wieść o transformacji zaakceptowali, choć nie od razu.

O tym, że ojczym Kim Kardashian planuje zmienić płeć, amerykańskie media spekulowały od kilku miesięcy. Doniesienia te zostały potwierdzone przez źródło magazynu "People" w zeszłym tygodniu. Wydawać by się mogło, że i dla rodziny nie jest to świeży temat. Okazuje się jednak, że była żona olimpijczyka, Kris Jenner, nie wiedziała o niczym do czasu rodzinnego spotkania, które odbyło się na początku tego roku.

Według najnowszych informacji, Kris mimo, że słyszała medialne plotki, przez poważne problemy komunikacyjne w swoim małżeństwie, nigdy nie zapytała Bruce'a o to wprost - donosi portal Dailymail.com.

Magazyn "People" twierdzi z kolei, że mimo zapewnień o wsparciu, jakie Jenner uzyskał od najbliższych, to właśnie była żona miała najwięcej problemów z odnalezieniem się w nowej rzeczywistości.

Kris zniosła to najciężej ze wszystkich, bo problemy jej męża były dla niej wielką niewiadomą. Bruce przygotował ją na wszystko, więc powoli godzi się z nową rzeczywistością - zdradza osoba z otoczenia Kardashianów.

W nietypowej sytuacji celebrytce pomogła odnaleźć się jej córka, Kim. Opinia matki była dla niej ważna również po to, by móc określić swoje stanowisko wobec transformacji ojczyma.

Miały bardzo długą rozmowę. Dopiero, gdy jej mama uspokoiła się, Kim mogła okazać pełne wsparcie swojemu ojczymowi - donosi "Daily Mail".

Mandatory Credit: Photo by Matt Baron/BEI/REX (4300900ak)  Kim Kardashian and Kris Jenner  Diamond Ball, Los Angeles, America - 11 Dec 2014Matt Baron/BEI/REX

Media relacjonują reakcję wszystkich członków celebryckiej rodziny po kolei. Swoje dorzucił również Kanye West.

Często powtarza, żyj i pozwól żyć innym. Posłuchał swojej rady. Razem z Kim okazali Bruce'owi miłość i zaufanie - przekonuje magazyn "People".

Skoro tak dobrze przyjął to mąż jego pasierbicy, to czy mama Bruce'a mogła zachować się inaczej? 88-letnia Esther Jenner stwierdziła, że w pełni popiera syna.

Nigdy nie byłam bardziej dumna z tego, kim jest. Jako ojciec, olimpijczyk, mówca. On zaraża ludzi entuzjazmem. Ma dar - przekonuje.

Informacja o przemianie Jennera w kobietę była problem chyba tylko dla Scotta Disicka.

Chłopak Kourtney nie przyjął informacji zbyt dobrze. Musiało upłynąć nieco czasu, nim zmienił opinię - czytamy.

Najsłynniejsza telewizyjna rodzina skupiona jest na przyszłości. 10. sezon "Keeping Up with the Kardashians" również ukazać ma wątek przemiany Bruce'a w Agnes (lub Belindę, źródła są sprzeczne). Nigdy dotąd nie zdarzyło się, by główni bohaterowie serii rezygnowali przed premierą z promocyjnych spotkań z mediami. Według "TMZ" nie będą jednak na nich zbyt dużo zdradzać o planach seniora rodu. Poza udziałem w show Kardashianek, od maja Jenner będzie miał własny mini serial dokumentujący jego proces stawania się kobietą.

Bruce Jenner z rodzinąEast News

socha

POLUB NAS