Johnny Depp i Amber Heard wzięli ślub! "Zalegalizowali swój związek w posiadłości aktora w Los Angeles"

Jeszcze pięć lat temu mówił, że "papierek" nie jest mu do niczego potrzebny. Zmienił zdanie, gdy poznał Amber Heard.
Johnny Depp i Amber Heard wzięli ślub! Zalegalizowali swój związek w posiadłości aktora w Los Angeles Jeszcze pięć lat temu Johnny Depp mówił, że "papierek" nie jest mu do niczego potrzebny. Zmienił zdanie, gdy poznał Amber Heard. Jeszcze pięć lat temu mówił, że "papierek" nie jest mu do niczego potrzebny. Zmienił zdanie, gdy poznał Amber Heard. Johnny Depp i Amber Heard zaręczyli się w grudniu 2013 roku. Od tego czasu, równie często jak o rychłym ślubie, amerykańskie media spekulowały o kryzysach w związku. - Okazuje się, że miłość gwiazdorskiej pary jest silniejsza niż kiedykolwiek - jak donosi magazyn "People", Johnny i Amber od wtorku są już małżeństwem. - Depp i Heard zalegalizowali swój związek we wtorek w posiadłości aktora w Los Angeles. Większa uroczystość planowana jest na nadchodzący weekend na prywatnej wyspie Deppa na Bahamach - wyjawia źródło magazynu. Dla 51-letniego Deppa nie jest to pierwszy ślub. Przez dwa lata (1983-1985) był mężem makijażystki Lori Anne Aliison. Nigdy nie zalegalizował za to trwającego 14 lat związku z Vanessą Paradis, z którą ma dwójkę dzieci. Nigdy nie odnalazłem w sobie potrzeby posiadania tego kawałka papieru - tłumaczył w rozmowie z magazynem "Extra" w 2010. Najwyraźniej z Amber Heard tę potrzebę odnalazł. Gratulujemy!

Johnny Depp i Amber Heard zaręczyli się w grudniu 2013 roku. Od tego czasu, równie często jak o rychłym ślubie, amerykańskie media spekulowały o kryzysach w związku. Okazuje się, że miłość gwiazdorskiej pary jest silniejsza niż kiedykolwiek - jak donosi magazyn "People", Johnny i Amber od wtorku są już małżeństwem.

Depp i Heard zalegalizowali swój związek we wtorek w posiadłości aktora w Los Angeles. Większa uroczystość planowana jest na nadchodzący weekend na prywatnej wyspie Deppa na Bahamach - wyjawia źródło magazynu.

Dla 51-letniego Deppa nie jest to pierwszy ślub. Przez dwa lata (1983-1985) był mężem makijażystki Lori Anne Aliison. Nigdy nie zalegalizował za to trwającego 14 lat związku z Vanessą Paradis, z którą ma dwójkę dzieci.

Nigdy nie odnalazłem w sobie potrzeby posiadania tego kawałka papieru - tłumaczył w rozmowie z magazynem "Extra" w 2010.

Najwyraźniej z Amber Heard tę potrzebę odnalazł. Gratulujemy!

Johnny Depp i Amber Heard Landmark / PR Photos / Landmark / PR Photos

 

 

 

em