Shakira pokazała pierwsze zdjęcie nowo narodzonego synka. "Mam stopy swojego taty"

Debiut Sashy na Facebooku. "Mam stopy swojego taty" - pisze Shakira w imieniu nowo narodzonego Sashy i pokazuje pierwsze zdjęcie swojego synka.
Shakira pokazała synka Debiut Sashy na Facebooku. "Mam stopy swojego taty" - pisze Shakira w imieniu nowo narodzonego Sashy i pokazuje pierwsze zdjęcie swojego synka. "Mam stopy swojego taty" - pisze Shakira w imieniu nowo narodzonego Sashy i pokazuje pierwsze zdjęcie swojego synka. W zeszłym tygodniu w szpitalu w Barcelonie przyszło na świat drugie dziecko Shakiry i Gerarda Pique. Po 4 dniach rodzina w powiększonym składzie wróciła do domu, a dziś na Facebooku pojawiło się pierwsze zdjęcie Sashy. "Mam stopy swojego taty, jakby stworzone do tego, aby przez całe życie grać w piłkę" - podpisała zdjęcie Shakira. Sasha jest drugim synem pary. Pierwszy syn, Milan, przyszedł na świat 22 stycznia 2013 roku. Wtedy także rodzice pokazali światu najpierw tylko stópki dziecka, wtedy jednak od razu były obute w stylowe tenisówki.

W zeszłym tygodniu w szpitalu w Barcelonie przyszło na świat drugie dziecko Shakiry i Gerarda Pique. Po 4 dniach rodzina w powiększonym składzie wróciła do domu, a dziś na Facebooku pojawiło się pierwsze zdjęcie Sashy.

Sasha, syn Shakiry i Pique Screen z Facebook.com/shakira

"Mam stopy swojego taty, jakby stworzone do tego, aby przez całe życie grać w piłkę" - podpisała zdjęcie Shakira.

Sasha jest drugim synem pary. Pierwszy syn, Milan, przyszedł na świat 22 stycznia 2013 roku. Wtedy także rodzice pokazali światu najpierw tylko stópki dziecka, wtedy jednak od razu były obute w stylowe tenisówki.

Milan Pique Meberak screen z Facebook

Więcej o: