Gosling to IDEAŁ. Jeśli nie wierzycie, to za chwilę zmienicie zdanie. Zobaczcie tylko, co zrobił dla "największej miłości swojego życia"

Przystojny, męski do bólu, zabawny. Okazuje się również, że wyjątkowo czuły. Szczególnie dla swojego ukochanego zwierzaka.

Ryan Gosling niedawno został tatą, priorytety mogły więc nieco się zmienić, ale warto przypomnieć, kogo jeszcze niedawno nazywał "miłością swojego życia". Myślicie, że Evę Mendes? Błąd. Chodziło o jego ukochanego psa - George'a.

Puchaty kundel towarzyszy mu zawsze i wszędzie. Aktor jeszcze kilka lat temu zadbał, by było to możliwe.

George jest dużo bardziej interesujący ode mnie. Dużo podróżuję i chcę, żeby był wtedy ze mną. Załatwiłem mu wszystkie niezbędne papiery - powiedział w wywiadzie dla "Independent" z 2013 roku.

Gosling właśnie pracuje nad nowym filmem, "The Nice Guys", do którego zapuścił komiczne wąsy (a i tak wygląda świetnie), a George oczywiście towarzyszy mu na planie. Obraz powstaje w upalnym Los Angeles. Co więc robi Gosling, gdy uznaje, że 13-letniemu psiakowi może być nieco za gorąco? Właśnie to:

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Czy to nie kolejny dowód na to, że Gosling jest po prostu idealny? Według nas zdecydowanie TAK.

aga

Więcej o:
Komentarze (7)
Gosling to IDEAŁ. Jeśli nie wierzycie, to za chwilę zmienicie zdanie. Zobaczcie tylko, co zrobił dla "największej miłości swojego życia"
Zaloguj się
 • ja01

  Oceniono 143 razy 133

  Chyba kogoś równo popie...ło z tym artykułem.
  Ideał bo daje psu pić ????????
  Ja codziennie daję swojemu psu pić i to kilka razy. Każdy właściciel psa tak robi i co w tym dziwnego ? i jeszcze ten tytuł. Ten art to jest chyba największa żenada jaką tutaj widziałam.

 • Bea Be

  Oceniono 74 razy 72

  łał, ojaaaa, podczas upałów zapewnia psu cień i wodę. no no. a to ci ideał. kanonizować go. jaką tępą dzidą trzeba być, żeby się tym jarać? żadne halo, wręcz zakichany obowiązek każdego właściciela psa. Gosling byłby ostatnim złamanym frędzlem, gdyby tego NIE robił.

 • forfiter_jr

  Oceniono 50 razy 48

  Hahaha no nie mogę. Ideał, bo w upał daje psu pić?

  A ja mam w domu 2 niufy. I obydwu daję i pić i jeść. I jak jest zimno i w czasie upałów. Czyli kierując się logiką redakcji jestem "ideał" do 8 potęgi :D:D:D

 • sobizarre

  Oceniono 25 razy 23

  Powiedzcie Ryanowi, że gdyby zwinął dłoń w garść i powoli lał do niej wodę z butelki, to psu byłoby łatwiej się napić. Przytykanie psu butelki prosto do pyska jest nieco... głupie.

 • 020680

  Oceniono 12 razy -2

  Ideał nie ideał, ale z łóżka bym nie wyrzuciła, nawet z tym wąsikiem. :P

 • Paul Ramosbendito

  Oceniono 2 razy -2

  Idiotyzm kompletny. nie wiem kto to pisze:))
  zapraszam do wysluchania mojej nowej kompozycji. Wspierajcie Polskich DJow za granica:))
  https://www.youtube.com/watch?v=LdSyoom_MWI

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX