Nikt nie zwrócił uwagi na okulary, wszyscy komentowali usta Honey: Myślałam, że to Kylie Jenner

Czy rzeczywiście jedna z najbardziej znanych młodych piosenkarek polskich jest tu podobna do amerykańskiej celebrytki?
Honey jak Kylie Jenner? Nikt nie zwrócił uwagi na okulary, wszyscy komentowali usta Honey. Honorata Skarbek zamieściła selfie na swoim profilu na Facebooku. Internautów bardziej niż dziwne okulary zaintrygowały usta piosenkarki. Czy rzeczywiście jedna z najbardziej znanych młodych piosenkarek polskich jest tu podobna do amerykańskiej celebrytki? To miało być "typowe" zdjęcie motywacyjne. Honorata Skarbek, z mocno szalonymi okularami na nosie zapowiada, że ma mnóstwo spraw i jeszcze więcej energii na załatwienie ich. "Milion spraw do załatwienia od rana, ale działamy!! Mam mnóstwo energii, bo szykuje się wiele świetnych projektów" - napisała przy zdjęciu, które zamieściła na swoim profilu na Facebooku. Internauci "przeoczyli" jednak zarówno szalone okulary, jak i optymistyczny podpis pod zdjęciem. Niemal całą ich uwagę skradły usta piosenkarki. Z jakiegoś powodu dopatrzono się przez nie podobieństwa Honoraty Skarbek do Kylie Jenner: "Kolejna mistrzyni makijażu, niczym Kylie", "Usta jak młoda Jennerka", "Usta Kylie Jenner". I tak dalej. Co ciekawe, nie wszystkie sugerowały operację powiększenia ust. Niektórzy dopatrywali się tu "tylko" specyficznego makijażu. Z nim zaś Skarbek lubi eksperymentować. Nie tylko zresztą z nim, na najświeższym facebookowym zdjęciu piosenkarka ma intensywnie czekoladowy odcień szminki, w sam raz pod fryzurę, w której ktoś dopatrzył się peruki lace front.

To miało być "typowe" zdjęcie motywacyjne. Honorata Skarbek, z mocno szalonymi okularami na nosie zapowiada, że ma mnóstwo spraw i jeszcze więcej energii na załatwienie ich.

Milion spraw do załatwienia od rana, ale działamy!! Mam mnóstwo energii, bo szykuje się wiele świetnych projektów - napisała przy zdjęciu.

Honorata Skarbek, HoneyScreen z Facebook.com/Honorata Skarbek

Internauci "przeoczyli" jednak zarówno szalone okulary, jak i optymistyczny podpis pod zdjęciem. Niemal całą ich uwagę skradły usta piosenkarki. Z jakiegoś powodu dopatrzono się przez nie podobieństwa Honoraty Skarbek do Kylie Jenner.

Kolejna mistrzyni makijażu, niczym Kylie.
Usta jak młoda Jennerka.
Usta Kylie Jenner.

I tak dalej. Co ciekawe, nie wszystkie sugerowały operację powiększenia ust. Niektórzy dopatrywali się tu "tylko" specyficznego makijażu. Z nim zaś Skarbek lubi eksperymentować. Nie tylko zresztą z nim, na najświeższym facebookowym zdjęciu piosenkarka ma intensywnie czekoladowy odcień szminki, w sam raz pod fryzurę, w której ktoś dopatrzył się peruki lace front.

Honorata SkarbekScreen z Facebook.com/Honorata Skarbek

alex