Paris Hilton lubi wyzywające selfie, ale tym razem przeszła samą siebie. Efekt? Sami zobaczcie

Te piersi są prawie nagie i nie jest to ani trochę przypadkowe. Czyżby testowała wytrzymałość Instagramu?
Wyzywająca Paris Hilton Paris Hilton lubi wyzywające selfie, ale tym razem przeszła samą siebie. Paris Hilton zamieściła na Instagramie wyzywające zdjęcie, które może wywołać dyskusję, czy celebrytka przypadkiem nie powiększyła sobie piersi. Te piersi są prawie nagie i nie jest to ani trochę przypadkowe. Czyżby testowała wytrzymałość Instagramu? Pamięta ktoś czasy, kiedy Paris Hilton była grzeczną dziewczynką? To było tak dawno, że prawie nieprawda. A jej najnowsze zdjęcie ze wszech miar ma prawo stać się "głosem w dyskusji" (ściśle rzecz biorąc, dwoma głosami) w dyskusji, czy powiększyła sobie piersi. "Glam time" - podpisała je. Prawdziwe czy sztuczne? Zdjęcie było obliczone na efekt i oczywiście go wywołało. Najważniejsze, że są komentarze, a interes się kręci. A tak przy okazji, prawie równie odważne zdjęcie Hilton pokazała na Instagramie na początku stycznia. Skoro zaś pokazuje coraz więcej, to ciekawe, co odsłoni następnym razem.

Pamięta ktoś czasy, kiedy Paris Hilton była grzeczną dziewczynką? To było tak dawno, że prawie nieprawda. A jej najnowsze zdjęcie ze wszech miar ma prawo stać się "głosem w dyskusji" (ściśle rzecz biorąc, dwoma głosami) w dyskusji, czy powiększyła sobie piersi.

Glam time - podpisała je.

Paris HiltonScreen z Instagram.com/Paris Hilton

Prawdziwe czy sztuczne? Zdjęcie było obliczone na efekt i oczywiście wywołało go.

Cyyyy-cki!
Moja piękna żona - to te bardziej przyzwoite komentarze.

Pozostałe już nie były tak przyjemne dla celebrytki, ale co tam! Najważniejsze, że są, a interes się kręci. A tak przy okazji, prawie równie odważne zdjęcie Hilton pokazała na Instagramie na początku stycznia. Skoro zaś pokazuje coraz więcej, to ciekawe, co odsłoni następnym razem.

alex