Shakira 4 dni po porodzie wyszła ze szpitala: Nie mogła wyglądać na szczęśliwszą. Promieniała

Szczęśliwa rodzina Pique w 4-osobowym składzie wróciła do domu. Wokalistka ukrywała się za przeciwsłonecznymi okularami, a samochód prowadził jej partner.

Paparazzi w poniedziałek uwiecznili moment, gdy wokalistka i jej ukochany, Gerard Pique, wrócili ze szpitala do swojego domu w Barcelonie. Na tylnym siedzeniu usadowili się zaś synowie pary. Milan był zajęty obrazkiem, a bohater dnia - Sasha - prawdopodobnie leżał w foteliku samochodowym. Wyglądem Shakiry zachwycił się portal "Daily Mail".

Shakira nie mogła wyglądać na szczęśliwszą. Na jej twarzy pojawił się ogromny uśmiech. Pomimo tego, że urodziła 4 dni wcześniej, promieniała - czytamy.

 

<< ZOBACZCIE, JAK WYGLĄDALI >>

 

Sasha Pique Merbara przyszedł na świat szpitalu Teknon w Barcelonie 29 stycznia. Wokalistka urodziła przez cesarskie cięcie. W klinice zostało dla niej zarezerwowane całe piętro. Narodziny drugiego syna niemal zbiegły się ze świętem pary - zarówno Shakira, jak i Gerard Pique obchodzili 2 lutego urodziny. Wokalistka skończyła 38 lat, a piłkarz 28.

Shakira o narodzinach syna poinformowała na swojej stronie.

Z przyjemnością informujemy o narodzinach Sashy Piqué Mebaraka, syna Shakiry Mebarak i Gerarda Piqué, urodzonego 29 stycznia o 21:54 w Barcelonie. Imię Sasha pochodzi z greckiego i rosyjskiego i oznacza "obrońcę ludzkości" i "wojownika". Szpital potwierdził, że zarówno mama ,jak i dziecko są zdrowe.

Sasha jest drugim synem pary. Pierwszy syn, Milan, przyszedł na świat 22 stycznia 2013 roku.

Vic