Kiedy Zofia Ślotała dowiedziała się, że jest w ciąży, "w jej głowie pojawiło się wiele pytań". Ale nie spodziewaliśmy się, że akurat o TO

Niektórzy to mają rozterki! Gdy zaszła w ciążę, najbardziej niepokoiło ją... jedzenie krewetek. Wiele innych pytań też było bez odpowiedzi, więc Zosia Ślotała założyła parentingowego bloga. Tłumaczyła w "Dzień Dobry TVN", że chce mądrze przygotować się do urodzenia dziecka.
Ślotała szuka odpowiedzi Kiedy Zofia Ślotała dowiedziała się, że jest w ciąży, "w jej głowie pojawiło się wiele pytań" Niektórzy to mają rozterki! Gdy zaszła w ciążę, najbardziej niepokoiło ją... jedzenie krewetek. Zosia Ślotała chce mądrze przygotować się do urodzenia dziecka. Niektórzy to mają rozterki! Gdy zaszła w ciążę, najbardziej niepokoiło ją... jedzenie krewetek. Wiele innych pytań też było bez odpowiedzi, więc Zosia Ślotała założyła parentingowego bloga. Tłumaczyła w "Dzień Dobry TVN", że chce mądrze przygotować się do urodzenia dziecka. Stylistka Zosia Ślotała mówi, że jej ciąża to "dar od Boga". Jak inne mamy, w "pakiecie" z dzieckiem dostała cały zestaw palących pytań. Chcąc wiedzieć, jak się np. prawidłowo odżywiać, ruszyła po informacje do internetu. Z umiarkowanym skutkiem, zauważa przyszła mama. Wtedy narodził się pomysł bloga parentingowego z poradami ekspertów. Trochę dla niej, a trochę dla innych kobiet. - To wszystko wzięło się z mojej niewiedzy. Nie chciałam co 5 minut dzwonić do mojej mamy czy koleżanek. W sieci znalazłam dużo informacji. To nie były sprawdzone fakty od specjalistów. Stąd pomysł na blog. Mają na nim pisać eksperci w swoich dziedzinach. Najpierw na te tematy, które mnie osobiście interesowały. Później będą odpowiadać na pytania czytelniczek - wyjaśniła w "DD TVN". To już czwarty miesiąc, więc Ślotała jest bogata w praktyczną wiedzę. Na samym początku pytań nie brakowało: - Pierwsze, które pojawiły się w mojej głowie, dotyczyły krewetek. Czy można je w ciąży jeść? Także, czy i jak ćwiczyć. Kiedy pójść pierwszy raz do lekarza. To ma być blog dla początkujących mam. Ja się uczę i mam nadzieję, że inne dziewczyny będą się uczyły ze mną - przekonuje stylistka. Odnośnie tematu krewetek, śpieszymy z pomocą. Zdaniem Amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska ciężarne mogą je jeść, ale trzeba się ograniczać. Ta smaczna przekąska zawiera śladowe ilości rtęci, więc bezpieczne jest najwyżej 340 gramów tygodniowo.

Stylistka Zosia Ślotała mówi, że jej ciąża to "dar od Boga". Jak inne mamy, w "pakiecie" z dzieckiem dostała cały zestaw palących pytań. Chcąc wiedzieć, jak się np. prawidłowo odżywiać, ruszyła po informacje do sieci. Z umiarkowanym skutkiem, zauważa przyszła mama. Wtedy narodził się pomysł bloga parentingowego z poradami ekspertów. Trochę dla niej, a trochę dla innych kobiet.

To wszystko wzięło się z mojej niewiedzy. Nie chciałam co 5 minut dzwonić do mojej mamy czy koleżanek. W sieci znalazłam dużo informacji. To nie były sprawdzone fakty od specjalistów. Stąd pomysł na blog. Mają na nim pisać eksperci w swoich dziedzinach. Najpierw na te tematy, które mnie osobiście interesowały. Później będą odpowiadać na pytania czytelniczek - wyjaśniła w "DD TVN".

To już czwarty miesiąc, więc Ślotała jest bogata w praktyczną wiedzę. Na samym początku pytań nie brakowało.

Pierwsze, które pojawiły się w mojej głowie, dotyczyły krewetek. Czy można je w ciąży jeść? Także, czy i jak ćwiczyć. Kiedy pójść pierwszy raz do lekarza. To ma być blog dla początkujących mam. Ja się uczę i mam nadzieję, że inne dziewczyny będą się uczyły ze mną - przekonuje stylistka.

Zosia ŚlotałaScreen z Instagram.com/miss_zi

Odnośnie tematu krewetek, śpieszymy z pomocą. Co by Zosia się nie niepokoiła :) Zdaniem Amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska ciężarne mogą je jeść, ale trzeba się ograniczać. Ta smaczna przekąska zawiera śladowe ilości rtęci, więc bezpieczne jest najwyżej 340 gramów tygodniowo.

Większość kobiet w ciąży nie chce przytyć i boi się przesadzać ze smakołykami. Ślotała zdaje się nie mieć tego problemu. W czasie rozmowy w TVN prowadzący skomentowali jej smukłą sylwetkę. Dorota Wellman stwierdziła nawet, że kompletnie po niej tego 4. miesiąca nie widać.

No właśnie! Czwarty miesiąc... gdzie jest ta ciąża? - dopytywał się Marcin Prokop.
No nie widać. Słuchajcie, schudłam, jak na razie. Nie spodziewałam się. Ale też teraz jestem bardziej świadoma, jak się odżywiać. I zaczęłam bardziej o to dbać - Ślotała wytłumaczyła się.

"Krewetkowy" problem stylistki ostro skrytykowała Karolina Korwin Piotrowska.

Gdyby głupota mogła unosić w powietrze, niektórzy lataliby jak dreamliner. Ba, jak sonda na Marsa - napisała na Facebooku.

Zosia ŚlotałaScreen z Iinstagram.com/miss_zi/

socha

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (11)
Kiedy Zofia Ślotała dowiedziała się, że jest w ciąży, "w jej głowie pojawiło się wiele pytań". Ale nie spodziewaliśmy się, że akurat o TO
Zaloguj się
 • 020680

  Oceniono 42 razy 32

  Nie wygląda na taką, w której głowie jakakolwiek myśl gości... To raczej towar deficytowy.

 • forfiter_jr

  Oceniono 30 razy 24

  Na szczęście w internetach można znaleźć rzetelne i sprawdzone informacje.

  Bynajmniej nie na blogach pszenno - buraczanych pannic i im podobnych.

 • fanizymiko

  Oceniono 25 razy 21

  Uff. Mozna jeść krewetki.

  Czyli oprócz kontraktu reklamowego z producentem podgrzewaczy do chusteczek mozna reklamować delikatesy rybne...

 • nandi22

  Oceniono 22 razy 8

  Baaaardzo gościnna dziwa. Niech posądzony o ojcostwo test zrobi bo kilku kandydatów na tatusia jest :)))))

 • waleza

  Oceniono 10 razy 6

  głupie dziewczę ...

 • monamo

  Oceniono 6 razy 2

  nie ładna dziewoja

 • browaryr

  Oceniono 1 raz 1

  wcale bym sie nie zdziwił jak by napisała ze zaszła w ciążę z wibratorem...

 • wewusia

  Oceniono 2 razy -2

  Jak ja kocham Karolinkę K.P. !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX