Katarzyna Zielińska miesiąc po urodzeniu syna. "Piękna niedziela! Oby cały tydzień obfitował w tyle promieni słonecznych". To nie wszystko

Aktorka swoje pierwsze dziecko, syna Henryka, urodziła już co prawda miesiąc temu - bo na początku stycznia - nie zobaczymy jej jednak pozującej na ściance.

Ten czas Katarzyna Zielińska poświęca rodzinie i nie zawraca sobie głowy bywaniem na imprezach. Zamiast tego pokazała na Facebooku, jak spędzała ostatnią niedzielę.

Piękna niedziela! Oby cały tydzień obfitował w tyle promieni słonecznych - podpisała zdjęcie.

To nie wszystko. Aktorka zrobiła użytek ze stosunkowo niedawnego "wynalazku" Facebooka i w specjalnym dopisku określiła swój stan:

W cudownym nastroju.

Przy okazji możemy zobaczyć jej figurę po ciąży. Mimo że ma na sobie puchową kurtkę - musimy przyznać, że jest w świetnej formie.

 

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDA >>

Kilka dni temu podziękowała zaś fanom za życzenia.

Kto mnie zna, wie że staram się codziennie afirmować życie mówiąc, że jest ono ŁĄKĄ PEŁNĄ KWIATÓW. A dziś DOSŁOWNIE, mój dom jest pełen kwiatów oraz wspaniałych pachnących listów, maili i życzeń. Dziękuję Wam w imieniu naszej trójki, a szczególnie synka za tyle ciepłych słów w przeciągu ostatnich dni. Mamy się wspaniale i bardzo Was wszystkich pozdrawiamy! Kasia i jej PRZYSTOJNIACY- napisała.

Przy okazji dzieli się na Facebooku wielomównymi obrazkami. Np. takim.

No, dzisiaj może tak być... Mamka ma wychodne - podpisała.

Obrazek na profilu Katarzyny ZielińskiejFacebook.com/Katarzyna Zielińska

Pochwaliła się także, że kupiła oryginalny gadżet - smoczek z "wąsami".

Ja wiem , że to może przegięcie, ale co zrobić, jeśli kocha się gadżety. zakupiłam..... MAMA- napisała.

Jak Wam się podoba?

Obrazek na profilu Katarzyny ZielińskiejFacebook.com/Katarzyna Zielińska

Vic

Więcej o:
Komentarze (3)
Katarzyna Zielińska miesiąc po urodzeniu syna. "Piękna niedziela! Oby cały tydzień obfitował w tyle promieni słonecznych". To nie wszystko
Zaloguj się
  • forfiter_jr

    Oceniono 12 razy 8

    Straszydło Zielińska powróciło.

  • baba_jaga

    Oceniono 10 razy 6

    teraz zacznie się pie..przenie jaka to ona jest szczęśliwa jako matka , jak ze wszystkim daje sobie radę , jak szybko schudła po ciąży z Ewą Końskim ryjem i że oczywiście daje sobie radę bez niani

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX