To były ciężkie dni dla Kanye. Przed Super Bowl wyglądał tak. A na stadionie? Było tylko gorzej. Na dodatek fani postanowili robić sobie z nim zdjęcia

Kanye ma trzy podstawowe miny: zirytowaną, obrażoną i smutną. Ale jak może mieć inne, kiedy nawet na meczu fani nie dają mu spokoju? Niestety, tak staje się bohaterem internetu.

Dzień przed finałem Super Bowl Kim i Kanye wybrali się na podwójną randkę z Johnem Legendem  i Chrissy Teigen. Pani Kardashian-West tradycyjnie pochwaliła się zdjęciem. Niestety, jej mąż nie podzielał entuzjazmu. Delikatnie mówiąc, wyglądał, jakby chciał uciec naprawdę daleko:

Chrissy Teigen, John Legend, Kanye West, Kim KardashianInstagram.com/kimkardashian

A potem nadszedł dzień, na który czekają wszyscy Amerykanie. Tłumy pojawiły się na stadionie, by oglądać coroczne show. Tak się składa, że zobaczyły tam także rapera z uroczą małżonką.

Smutny Kanye był najgorszą częścią tegorocznego Super Bowl - napisał Buzzfeed.com.

Chcecie dowodów? To zobaczcie te zdjęcia:

 

<< SMUTNY KANYE NA SUPER BOWL >>

 

Nie wiemy, czemu Kanye jest taki smutny, ale zaczynamy mu współczuć. A jeśli kiedykolwiek przyszłoby Wam do głowy, by zrobić sobie z nim selfie, pamiętajcie - West nie będzie się na nim uśmiechał. Będzie udawał, że Was nie widzi. I lepiej mu wtedy nie przeszkadzajcie.

jus

Więcej o:
Komentarze (6)
To były ciężkie dni dla Kanye. Przed Super Bowl wyglądał tak. A na stadionie? Było tylko gorzej. Na dodatek fani postanowili robić sobie z nim zdjęcia
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 25 razy 17

  On ma zawsze taki wyraz gęby, jakby się zamartwiał, że do kibla nie zdąży.

 • baba_jaga

  Oceniono 18 razy 6

  On zawsze ma minę jak by miał zatwardzenie :-)

 • monamo

  Oceniono 6 razy 4

  wygląda jak by przedawkował tabletki nasenne

 • ja01

  Oceniono 4 razy 0

  Wolę na niego nie patrzeć, bo jak widzę tą minę srającego kota na pustyni to aż mi niedobrze

 • braddock

  Oceniono 10 razy -4

  Bardzo chciałbym zrobić sobie selfie z kanye. Tylko nie wiem, czy ludzie by poznali "geniusza", tak bym mu jego małpią facjatę obił do zdjęcia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX