To były ciężkie dni dla Kanye. Przed Super Bowl wyglądał tak. A na stadionie? Było tylko gorzej. Na dodatek fani postanowili robić sobie z nim zdjęcia

Kanye ma trzy podstawowe miny: zirytowaną, obrażoną i smutną. Ale jak może mieć inne, kiedy nawet na meczu fani nie dają mu spokoju? Niestety, tak staje się bohaterem internetu.

Dzień przed finałem Super Bowl Kim i Kanye wybrali się na podwójną randkę z Johnem Legendem  i Chrissy Teigen. Pani Kardashian-West tradycyjnie pochwaliła się zdjęciem. Niestety, jej mąż nie podzielał entuzjazmu. Delikatnie mówiąc, wyglądał, jakby chciał uciec naprawdę daleko:

Chrissy Teigen, John Legend, Kanye West, Kim KardashianInstagram.com/kimkardashian

A potem nadszedł dzień, na który czekają wszyscy Amerykanie. Tłumy pojawiły się na stadionie, by oglądać coroczne show. Tak się składa, że zobaczyły tam także rapera z uroczą małżonką.

Smutny Kanye był najgorszą częścią tegorocznego Super Bowl - napisał Buzzfeed.com.

Chcecie dowodów? To zobaczcie te zdjęcia:

 

<< SMUTNY KANYE NA SUPER BOWL >>

 

Nie wiemy, czemu Kanye jest taki smutny, ale zaczynamy mu współczuć. A jeśli kiedykolwiek przyszłoby Wam do głowy, by zrobić sobie z nim selfie, pamiętajcie - West nie będzie się na nim uśmiechał. Będzie udawał, że Was nie widzi. I lepiej mu wtedy nie przeszkadzajcie.

jus