Anna Wendzikowska po raz pierwszy pokazała zdjęcie córki: Nie możemy przestać się nią zachwycać

Pod koniec stycznia przyszło na świat pierwsze dziecko Anny Wendzikowskiej i Patryka Ignaczaka. Dziennikarka postanowiła pokazać córkę internautom.
Wendzikowska pokazała zdjęcie córki "Nie możemy przestać się nią zachwycać" Pod koniec stycznia przyszło na świat pierwsze dziecko Anny Wendzikowskiej i Patryka Ignaczaka. Teraz dziennikarka pokazała zdjęcie córki na Instagramie. Pod koniec stycznia przyszło na świat pierwsze dziecko Anny Wendzikowskiej i Patryka Ignaczaka. Dziennikarka postanowiła pokazać córkę internautom. Mała Kornelia urodziła się w jednej z warszawskich klinik 2 tygodnie temu. Wcześniej Anna Wendzikowska chwaliła się na Instagramie przygotowaniami do przyjęcia nowego domownika. Teraz przyszedł czas na zaprezentowanie światu córki. N razie nie ocenimy, czy mała jest podobna do mamy czy do taty. Wiadomo za to, że zarówno ona, jak i młoda mama czują się świetnie: - Obie z Kornelią czujemy się bardzo dobrze. Malutka jest cudna, razem z jej tatą nie możemy przestać się nią zachwycać. Czuję, że zaczyna się największa przygoda mojego życia! Powoli przyzwyczajam się do nowych obowiązków i rytmów dnia i... nocy - zdradza dziennikarka w najnowszym numerze "Party".

Mała Kornelia urodziła się w jednej z warszawskich klinik 2 tygodnie temu. Wcześniej Anna Wendzikowska chwaliła się na Instagramie przygotowaniami do przyjęcia nowego domownika. Teraz przyszedł czas na zaprezentowanie światu córki.

Anna WendzikowskaInstagram.com/aniawendzikowska

Fani gwiazdy gratulowali jej maleństwa:

Anna WendzikowskaInstagram.com/aniawendzikowska

N razie nie ocenimy, czy mała jest podobna do mamy czy do taty. Wiadomo za to, że zarówno ona, jak i młoda mama czują się świetnie:

Obie z Kornelią czujemy się bardzo dobrze. Malutka jest cudna, razem z jej tatą nie możemy przestać się nią zachwycać. Czuję, że zaczyna się największa przygoda mojego życia! Powoli przyzwyczajam się do nowych obowiązków i rytmów dnia i... nocy - zdradza dziennikarka w najnowszym numerze "Party".

jus

Więcej o:
Komentarze (16)
Anna Wendzikowska po raz pierwszy pokazała zdjęcie córki: Nie możemy przestać się nią zachwycać
Zaloguj się
 • baba_jaga

  Oceniono 98 razy 86

  pokazała zdjęcie nogi.............oh ale wydarzenie..............umieśćmy ten fakt w encyklopedii

 • forfiter_jr

  Oceniono 50 razy 44

  Stopa. Córka w pełnej okazałości.:D

 • white_lake

  Oceniono 35 razy 29

  narcyzm w czystej postaci

 • mgr.nauk

  Oceniono 25 razy 21

  A my nie możemy zacząć się nią zachwycać. Mało tego! Ona nas wali.

 • zuzanna15

  Oceniono 31 razy 15

  2 tygodnie temu urodziła i..dopiero pokazała??? oj, nie godzi się:(

 • fanizymiko

  Oceniono 10 razy 6

  GDZIE PODGRZEWACZ DO CHUSTECZEK?!?!?!?!?!?!?!

  Co się stopą zachwycać....

 • agora7

  Oceniono 12 razy 6

  Tez mi wydarzenie.No nie jest to na szczęście(!) księżna Kate, która pokazała dziecko następnego dnia, trzymając na rękach. Żenujące.......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX