Jak to jest być bratem księżnej Kate? On zna odpowiedź. Możecie być zaskoczeni wyznaniem Jamesa Middletona

Przerwał studia, żeby zająć się biznesem, a i tak jest postrzegany głównie jako brat swojej sławnej siostry. W najnowszym wywiadzie przyznaje, że niespecjalnie mu się to podoba.
Wyznanie Jamesa Middletona Jak to jest być bratem księżnej Kate? On zna odpowiedź. James Middleton to młodszy brat księżnej Kate. Ma 27 lat i jest utalentowanym biznesmenem. Magazynowi "TYD" zdradził, że żyje w cieniu swojej siostry. Przerwał studia, żeby zająć się biznesem, a i tak jest postrzegany głównie jako brat swojej sławnej siostry. W najnowszym wywiadzie przyznaje, że niespecjalnie mu się to podoba. James Middleton to młodszy brat księżnej Kate. Ma 27 lat i jest utalentowanym biznesmenem, którego firma oferuje między innymi nadruki zdjęć z Instagramu na specjalnej piance. Właściciel tego przyszłościowego biznesu udzielił właśnie wywiadu magazynowi "TYD", w którym zdradził, że ciągle żyje w cieniu swojej siostry, księżnej Kate. - To jest frustrujące - przyznał. - Bardzo ciężko pracuję - tak jak każdy człowiek pracujący i robiący interesy i pomimo faktu, że owszem, jestem bratem kogoś bardzo ważnego, to koniec końców, jestem tylko Jamesem. W zupełnie innym tonie opowiedział o "wujkowaniu" księciu Jerzemu, który dla niego - inaczej, niż dla reszty ludzi na świecie - jest po prostu małym członkiem jego rodziny. - Wciąż postrzegam księcia Jerzego jako swojego siostrzeńca i chciałbym być dla niego jak najlepszym wujkiem. I jak każdy wujek, chcę być fajnym i zabawnym wujkiem. James Middleton nie skończył studiów wyższych. Jednym z powodów była dysleksja, ale nie tylko. W rozmowie z magazynem brat Kate opowiedział także i o tym: - Po pierwsze, nie byłem przekonany, że potrzebuję tego tytułu; po drugie wiedziałem, że chce pracować dla siebie i mieć własną firmę - mówił. Życie księżnej Kate jest na tyle barwne, że można się spodziewać wcześniejszej czy późniejszej ekranizacji. Miejsce Jamesa Middletona w takiej produkcji wydaje się być zagwarantowane. Kto według niego zagrałby go najlepiej? Odpowiedź młodego przedsiębiorcy była niezwykle brawurowa: - Mógłby mnie zagrać Leonardo DiCaprio, ponieważ wierzę w jego maestrię aktorską. Ten facet to geniusz i mógłby jako ja wyglądać fantastycznie.

James Middleton to młodszy brat księżnej Kate. Ma 27 lat i jest utalentowanym biznesmenem, którego firma oferuje między innymi nadruki zdjęć z Instagramu na specjalnej piance. Właściciel tego przyszłościowego biznesu udzielił właśnie wywiadu magazynowi "TYD", w którym zdradził, że ciągle żyje w cieniu swojej siostry, księżnej Kate.

To jest frustrujące - przyznał. - Bardzo ciężko pracuję - tak jak każdy człowiek pracujący i robiący interesy i pomimo faktu, że owszem, jestem bratem kogoś bardzo ważnego, to koniec końców, jestem tylko Jamesem.

W zupełnie innym tonie opowiedział o "wujkowaniu" księciu Jerzemu, który dla niego - inaczej, niż dla reszty ludzi na świecie - jest po prostu małym członkiem jego rodziny.

Wciąż postrzegam księcia Jerzego jako swojego siostrzeńca i chciałbym być dla niego jak najlepszym wujkiem. I jak każdy wujek, chcę być fajnym i zabawnym wujkiem.

James Middleton nie skończył studiów wyższych. Jednym z powodów była dysleksja, ale nie tylko. W rozmowie z magazynem brat Kate opowiedział także i o tym.

Po pierwsze, nie byłem przekonany, że potrzebuję tego tytułu; po drugie wiedziałem, że chce pracować dla siebie i mieć własną firmę - mówił.

Życie księżnej Kate jest na tyle barwne, że można się spodziewać wcześniejszej czy późniejszej ekranizacji. Miejsce Jamesa Middletona w takiej produkcji wydaje się być zagwarantowane. Kto według niego zagrałby go najlepiej? Odpowiedź młodego przedsiębiorcy była niezwykle brawurowa.

Mógłby mnie zagrać Leonardo DiCaprio, ponieważ wierzę w jego maestrię aktorską. Ten facet to geniusz i mógłby jako ja wyglądać fantastycznie.

Porównując ostatnie zdjęcia Leonardo DiCaprio z okładkowym zdjęciem Jamesa Middletona można stwierdzić, że podobieństwo faktycznie zachodzi. DiCaprio nawet nie musiałby się ogolić do roli!

James Middleton, Leonardo DiCaprioTYD/East News

alex