Se.pl o szczegółach ślubu Haliny Mlynkovej: Trzy suknie i obrączki z białego złota. A to nie wszystko

Portal podaje sporo konkretów dotyczących planów małżeńskich piosenkarki i jej narzeczonego, Leszka Wronki. Wynika z nich, że ślub jest tuż tuż.
Mlynkova weźmie bajeczny ślub Trzy suknie i obrączki z białego złota. A to nie wszystko. Portal Se.pl podaje sporo konkretów dotyczących planów małżeńskich piosenkarki Haliny Mlynkovej i jej narzeczonego, Leszka Wronki. Ślub jest tuż tuż. Portal Se.pl podaje sporo konkretów dotyczących planów małżeńskich piosenkarki Haliny Mlynkovej i jej narzeczonego, Leszka Wronki. Wynika z nich, że ślub jest tuż tuż. Jeszcze do niedawna niewiele wiedzieliśmy o ślubie Haliny Mlynkovej z czeskim biznesmenem i producentem, Leszkiem Wroną poza tym, że będzie i to zapewne niedługo. W listopadzie była wokalistka Brathanków, pytana o szczegóły, uchylała się od odpowiedzi. Tymczasem portal Se.pl poczynił kilka ustaleń. Według niego ślub odbędzie się w Pradze w same Walentynki. Poza kwiatami i wystrojem sali weselnej, czego gwiazda chce dopilnować osobiście, reszta ma już być praktycznie gotowa. Łącznie z sukniami na ten wieczór. "Halina ma przygotowane na wydarzenie aż trzy suknie! Tę najważniejszą zaprojektowała dla niej jej ulubiona projektantka - Ewa Ciepielewska. Autorką drugiej jest Viola Piekut, a trzecią przygotowały stylistki Edyty Górniak - Magda Makarewicz i Ewa Rubasińska. Jak udało nam się dowiedzieć, małżonkowie włożą na swoje palce ozdobne obrączki z białego złota wysadzane diamentami, zaprojektowane specjalnie dla nich przez firmę wykonującą korony na konkurs Miss Universe. Wartość obrączek sięga blisko 50 tys. zł" - czytamy. Gdzie dokładnie odbędzie się ceremonia, tego jeszcze nie wiadomo. Cytowany portal dodaje, że miała się odbyć w pałacu w Pruhonicach, jednak para postanowiła podać dokładne informacje tuż przed uroczystością. I jeszcze jedna sprawa: "Zaraz po hucznym weselu Halina i Leszek chcieli urządzić sobie miesiąc miodowy. Ich plany pokrzyżowała jednak praca piosenkarki, która lada dzień musi się stawić na planie programu "The Voice Of Poland", który poprowadzi" - informuje Se.pl.

Jeszcze do niedawna niewiele wiedzieliśmy o ślubie Haliny Mlynkovej z czeskim biznesmenem i producentem, Leszkiem Wroną poza tym, że będzie i to zapewne niedługo. W listopadzie była wokalistka Brathanków, pytana o szczegóły, uchylała się od odpowiedzi. Tymczasem portal Se.pl poczynił kilka ustaleń. Według niego ślub odbędzie się w Pradze w same Walentynki. Poza kwiatami i wystrojem sali weselnej, czego gwiazda chce dopilnować osobiście, reszta ma już być praktycznie gotowa. Łącznie z sukniami na ten wieczór.

Halina ma przygotowane na wydarzenie aż trzy suknie! Tę najważniejszą zaprojektowała dla niej jej ulubiona projektantka - Ewa Ciepielewska. Autorką drugiej jest Viola Piekut, a trzecią przygotowały stylistki Edyty Górniak - Magda Makarewicz i Ewa Rubasińska. Jak udało nam się dowiedzieć, małżonkowie włożą na swoje palce ozdobne obrączki z białego złota wysadzane diamentami zaprojektowane specjalnie dla nich przez firmę wykonującą korony na konkurs Miss Universe. Wartość obrączek sięga blisko 50 tys. zł - czytamy.

Gdzie dokładnie odbędzie się ceremonia, tego jeszcze nie wiadomo. Cytowany portal dodaje, że miała się odbyć w pałacu w Pruhonicach, jednak para postanowiła podać dokładne informacje tuż przed uroczystością.

I jeszcze jedna sprawa:

Zaraz po hucznym weselu Halina i Leszek chcieli urządzić sobie miesiąc miodowy. Ich plany pokrzyżowała jednak praca piosenkarki, która lada dzień musi się stawić na planie programu "The Voice Of Poland", który poprowadzi - informuje Se.pl.

alex

Więcej o:
Komentarze (2)
Se.pl o szczegółach ślubu Haliny Mlynkovej: Trzy suknie i obrączki z białego złota. A to nie wszystko
Zaloguj się
  • asienieczka

    Oceniono 2 razy 2

    Ta kobieta jest taka nijaka....jakos malo kogo to obchodzi co i za ile...

  • rdx

    Oceniono 2 razy 0

    Nie wiem czy powierzenie ślubnej kreacji stylistkom Górniak to dobry pomysł... Jeszcze Halince wyjdzie oponka :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX