Urodziła 3 miesiące temu i już wróciła do pracy. Co dzieje się z synkiem aktorki, kiedy mama jest w pracy? Kożuchowska nie zostawia go daleko

Gwiazda spędza obecnie sporo czasu na planie serialu "Rodzinka.pl". Jak łączy pracę z obowiązkami młodej mamy? Ma na to prosty sposób.
Kożuchowska już pracuje Urodziła trzy miesiące temu i już wróciła do pracy. Małgorzata Kożuchowska spędza obecnie sporo czasu na planie serialu "Rodzinka.pl". Jak łączy pracę z obowiązkami młodej mamy? Ma na to prosty sposób. Małgorzata Kożuchowska spędza obecnie sporo czasu na planie serialu "Rodzinka.pl". Jak łączy pracę z obowiązkami młodej mamy? Ma na to prosty sposób. Syn aktorki przyszedł na świat w październiku, a ona już w styczniu pochwaliła się zdjęciami z garderoby serialu. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów Kożuchowskiej - w marcu zobaczymy "Rodzinkę.pl" w niezmienionej obsadzie. Plan serialu odwiedziła ekipa "Pytania na Śniadanie". W rozmowie z Pauliną Drażbą gwiazda przyznała, że tęskniła za atmosferą, jaka panuje podczas kręcenia "Rodzinki". Zdradziła też, że nie musi rozstawać się na długo z ukochanym Janem Franciszkiem: - Jest ze mną Jasiek. Nie zostawiłam go w domu - przyznała aktorka. - Jest przy mnie, wiec mam takie poczucie, że łączę te dwie role i jestem mamą dla trzech chłopaków wyrośniętych i tego jednego malucha. Kożuchowska wyznała też, że gdyby mogła, chętnie pozostałaby dłużej na "urlopie macierzyńskim": - Gdyby można było i gdyby się spełniały wszystkie marzenia, to zostałabym jeszcze trochę w domu - stwierdziła.- Ale musiałam wrócić na plan. Nie płaczę z tego powodu, bawimy się świetnie i cieszę się, że mogę się znowu zobaczyć z chłopakami.

Syn aktorki przyszedł na świat w październiku, a ona już w styczniu pochwaliła się zdjęciami z garderoby serialu. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów Kożuchowskiej - w marcu zobaczymy "Rodzinkę.pl" w niezmienionej obsadzie.

Plan serialu odwiedziła ekipa "Pytania na Śniadanie". W rozmowie z Pauliną Drażbą gwiazda przyznała, że tęskniła za atmosferą, jaka panuje podczas kręcenia "Rodzinki". Zdradziła też, że nie musi rozstawać się na długo z ukochanym Janem Franciszkiem:

Jest ze mną Jasiek. Nie zostawiłam go w domu - przyznała aktorka. -  Jest przy mnie, wiec mam takie poczucie, że łączę te dwie role i jestem mamą dla trzech chłopaków wyrośniętych i tego jednego malucha.

Małgorzata KożuchowskaKapif

Kożuchowska wyznała też, że gdyby mogła, chętnie pozostałaby dłużej na "urlopie macierzyńskim":

Gdyby można było i gdyby się spełniały wszystkie marzenia, to zostałabym jeszcze trochę w domu - stwierdziła.- Ale musiałam wrócić na plan. Nie płaczę z tego powodu, bawimy się świetnie i cieszę się, że mogę się znowu zobaczyć z chłopakami.

jus

Więcej o:
Komentarze (3)
Urodziła 3 miesiące temu i już wróciła do pracy. Co dzieje się z synkiem aktorki, kiedy mama jest w pracy? Kożuchowska nie zostawia go daleko
Zaloguj się
 • wegorz

  Oceniono 29 razy 15

  Tyle lat czekała na dziecko,zarobiła miliony na reklamach i już leci do pracy ?

 • do_podziwu

  Oceniono 17 razy 7

  "Urodziła 3 miesiące temu i już wróciła do pracy." - kiedys , powiedzmy 3-4 dekady temu wiekszosc kobiet -wracala do pracy a "panstwo roslo w sile by ludzie zyli dostatniej " O!- :))

 • braddock

  Oceniono 13 razy 5

  Szybko do telewizji! Trzeba mieć z czego zasilać imperium tatki rydzyka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX