Siwiec u dentysty: Zaczynamy ostrą jazdę. Fani byli zachwyceni: Seksmisja 2?

Najdziwniejsze miejsce na selfie? Na przykład fotel dentystyczny. I od razu 10 punktów do lansu.
Siwiec u dentysty: Zaczynamy ostrą jazdę Najdziwniejsze miejsce na selfie? Na przykład fotel dentystyczny Najdziwniejsze miejsce na selfie? Na przykład fotel dentystyczny. I od razu 10 punktów do lansu. Wizyta u dentysty może przyprawić o dreszcz nawet najbardziej zaprawioną w show-biznesowych zmaganiach celebrytkę, ale nie Natalię Siwiec. Ta dzielna kobieta wie, że najlepszym sposobem na oswojenie budzącego grozę dentystycznego fotela jest dobre selfie. Zwłaszcza, kiedy panie dentystki są miłe i chętne do pozowania. Wtedy powstają takie zdjęcia. - Najlepszy i najpiękniejszy zespół dentystyczny na świecie - napisała obok niego. Zdjęciu towarzyszą wymowne hashtagi, które układają się w zdanie: Zaczynamy ostrą jazdę. Co to za ostra "jazda"? Możliwe, że chodzi o zabieg wybielający. Tak czy owak, "najlepszy zespół dentystyczny na świecie" i sławna pacjentka zrobiły wrażenie na internautach.

Wizyta u dentysty może przyprawić o dreszcz nawet najbardziej zaprawioną w show-biznesowych zmaganiach celebrytkę, ale nie Natalię Siwiec. Ta dzielna kobieta wie, że najlepszym sposobem na oswojenie budzącego grozę dentystycznego fotela jest dobre selfie. Zwłaszcza, kiedy panie dentystki są miłe i chętne do pozowania. Wtedy powstają takie zdjęcia.

Najlepszy i najpiękniejszy zespół dentystyczny na świecie - napisała obok niego.

Natalia SiwiecScreen z Instagram.com/Natalia Siwiec

 

Zdjęciu towarzyszą wymowne hashtagi, które układają się w zdanie:

Zaczynamy ostrą jazdę.

Co to za ostra "jazda"? Możliwe, że chodzi o zabieg wybielający. Tak czy owak, "najlepszy zespół dentystyczny na świecie" i sławna pacjentka zrobiły wrażenie na internautach.

Świetna fotka.
Jakie laseczki!
Seksmisja 2?

Ten ostatni komentarz to chyba z tęsknoty za kultowym filmem, jednak skojarzenie wydaje się być najzupełniej prawidłowe.

alex

Więcej o:
Komentarze (10)
Siwiec u dentysty: Zaczynamy ostrą jazdę. Fani byli zachwyceni: Seksmisja 2?
Zaloguj się
 • marcelito

  Oceniono 72 razy 52

  No tak, zęby muszą być białe, żeby pasowały do odbytu.

 • fanizymiko

  Oceniono 60 razy 40

  Z czego jak z z czego ale z wybielania innych części ciała jest znana pani Natalia.

  I kolejna sprawa. Pani Natalia przestała być 'hot" i teraz to będą rozpaczliwe próby przypomnienia o sobie. Im będzie większy "zjazd" tym bardziej upadlające będą sposoby przypomnienia o sobie. Nie wykluczałbym transmisji z wybielania tego z wybielania czego znamy panią Natalię. I to w HD.

 • diosko

  Oceniono 29 razy 25

  To ona ma fanów?

 • kn

  Oceniono 28 razy 20

  a co to kogo obchodzi co ten pustak robi ?

 • baba_jaga

  Oceniono 31 razy 9

  ostatnio Amerykańscy naukowcy odkryli że częste połykanie spermy powoduje próchnicę i tu mamy Siwiec u dentysty , przypadek ;-)

 • leoncio

  Oceniono 10 razy 8

  żenada

 • forfiter_jr

  Oceniono 9 razy 7

  W kolejnej swojej mega produkcji Nati będzie towarzyszył łysy z Brazzers...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX