Rodzina go wspiera, a córki zachęcają do zmian. Bruce Jenner "przechodzi transformację" w kobietę. Wybrał już nawet nowe imię

To już oficjalna wiadomość - ojczym Kim Kardashian zmienia płeć i nie chce tego ukrywać. Choć jego przemiana nie odbywa się przed kamerami, zdjęcia pokazują coraz więcej. A znajomi rodziny podkreślają - nigdy nie był tak szczęśliwy.
Bruce Jenner zmienia się w kobietę Rodzina go wspiera, a córki zachęcają do zmian. To już oficjalna wiadomość - ojczym Kim Kardashian zmienia płeć i nie chce tego ukrywać. Choć jego przemiana nie odbywa się przed kamerami, zdjęcia pokazują coraz więcej. A znajomi rodziny podkreślają - nigdy nie był tak szczęśliwy. To trudna droga nie tylko dla Bruce'a Jennera, ale także dla jego rodziny. Do tej pory członkowie klanu Kardashianów milczeli na temat doniesień tabloidów i wspólnie okazywali mu wsparcie. Po rozwodzie z Kris Jenner Bruce niemal zniknął z mediów, a na fotografiach, które robili mu paparazzi, widzieliśmy tylko jego zmieniającą się aparycję - długie włosy, większe usta i staranny manicure. Po raz pierwszy, oficjalną informację na temat transformacji Jennera podał magazyn "People": - Bruce przechodzi transformację. Jest nareszcie szczęśliwy, a rodzina akceptuje jego działania. Jest w cudownym miejscu w swoim życiu. Dlatego jest to najlepszy moment na "coming out" - donosi źródło związane z rodziną. Jak podaje "US Weekly" cała przemiana Bruce'a zostanie pokazana w najnowszym sezonie reality show Kardashianów. Obecnie jest kręcona kolejna seria "Keeping Up With Kardashian", a Jenner razem z Khloe Kardashian spędza czas w Pismo Beach. Temat jego metamorfozy nie będzie ukrywany przed widzami: - W najnowszych odcinkach zobaczymy, jak rodzina wspiera Bruce'a podczas trudnych dla niego dni - podaje źródło magazynu. - Świat zobaczy jego pełną transformację. "US Weekly" podkreśla, że mężczyzna może liczyć na pełne wsparcie rodziny: - Całe zamieszanie wokół tej sprawy sprawiło, że stanęli za nim murem - zapewnia informator. - Tłamsił to w sobie tak długo, że każdy w jego otoczeniu razem z nim cieszy się, że w końcu może być sobą. Jak podaje "Hollywood Life", Bruce zdradził już swoim znajomym, jakie imię chce nosić, kiedy jego transformacja dobiegnie końca: Nie wiemy, czy nie żartował, ale powiedział, że w nowym roku chce przypieczętować to, co zrobił, i zmienić imię na Agnes. Chce je mieć wpisane w swoim prawie jazdy - zdradził hollywoodlife.com znajomy Jennera. - Spytaliśmy go, dlaczego wybrał akurat to imię. Powiedział, że to na cześć Agnes Kaleti, która jest jedną z najlepszych gimnastyczek na świecie. Wszystkie szczegóły nowego życia Bruce'a Jennera zobaczymy dopiero, kiedy telewizja wyemituje nowy sezon reality show Kardashianów. Póki co słyszymy jedynie kolejne słowa wsparcia od członków jego rodziny. Każdy z bliskich mężczyzny podkreśla - w końcu jest szczęśliwy.

To trudna droga nie tylko dla Bruce'a Jennera, ale także dla jego rodziny. Do tej pory członkowie klanu Kardashianów milczeli na temat doniesień tabloidów i wspólnie okazywali mu wsparcie. Po rozwodzie z Kris Jenner, Bruce niemal zniknął z mediów, a na fotografiach, które robili mu paparazzi widzieliśmy tylko jego zmieniającą się aparycję - długie włosy, większe usta i staranny manicure.

Po raz pierwszy, oficjalną informację na temat transformacji Jennera podał magazyn "People":

Bruce przechodzi transformację. Jest nareszcie szczęśliwy, a rodzina akceptuje jego działania. Jest w cudownym miejscu w swoim życiu. Dlatego jest to najlepszy moment na 'coming out' - donosi źródło związane z rodziną.

Jak podaje "US Weekly" cała przemiana Bruce'a zostanie pokazana w najnowszym sezonie reality show Kardashianów. Obecnie jest kręcona kolejna seria "Keeping Up With Kardashian", a Jenner razem z Khloe Kardashian spędza czas w Pismo Beach. Temat jego metamorfozy nie będzie ukrywany przed widzami:

W najnowszysch odcinkach zobaczymy, jak rodzina wspiera Bruce'a podczas trudnych dla niego dni - podaje źródło magazynu. - Świat zobaczy jego pełną transformację.

 

 2015 RAMEY PHOTO 310-828-3445 EXCLUSIVE NO WEB USAGE WITHOUT AGREED FEE LOS ANGELES, CA Bruce Jenner and his son, Brandon Jenner, at a premium car show in Los Angeles. The Bentley he is looking at is priced at about $3.5 million. Check out the discoloration on Jenner's neck. Bruce rolls out in a expensive porsche. The Porsche Club of America was the guest for the first edition of 2015 Bruce came along in his Porsche 911(997) GT3 RS valued at $150 000 They checked= 2015 RAMEY PHOTO 310-828-3445 / PR/REV

 

 

"US Weekly" podkreśla, że mężczyzna może liczyć na pełne wsparcie rodziny:

Całe zamieszanie wokół tej sprawy sprawiło, że stanęli za nim murem - zapewnia informator. - Tłamsił to w sobie tak długo, że każdy w jego otoczeniu razem z nim cieszy się, że w końcu może być sobą.

Jak podaje "Hollywood Life" Bruce zdradził już swoim znajomym, jakie imię chce nosić, kiedy jego transformacja dobiegnie końca:

Nie wiemy czy nie żartował, ale powiedział, że w nowym roku chce przypieczętować to, co zrobił i zmienić imię na Agnes. Chce je mieć wpisane w swoim prawie jazdy - zdradził hollywoodlife.com znajomy Jennera. - Spytaliśmy go dlaczego wybrał akurat to imię. Powiedział, że to na cześć Agnes Kaleti, która jest jedną z najlepszych gimnastyczek na świecie.

Wszystkie szczegóły nowego życia Bruce'a Jennera zobaczymy dopiero, kiedy telewizja wyemituje nowy sezon reality show Kardashianów. Póki co słyszymy jedynie kolejne słowa wsparcia od członków jego rodziny. Każdy z bliskich mężczyzny podkreśla - w końcu jest szczęśliwy.

jus

Więcej o:
Komentarze (10)
Rodzina go wspiera, a córki zachęcają do zmian. Bruce Jenner "przechodzi transformację" w kobietę. Wybrał już nawet nowe imię
Zaloguj się
 • evoonya

  Oceniono 42 razy 36

  Nie ma takiej intymnej rzeczy, której by ta rodzina nie sprzedała za kasę i sławę. Smutne.

 • do_podziwu

  Oceniono 28 razy 16

  "Każdy z bliskich mężczyzny podkreśla - w końcu jest szczęśliwy." - bedzie jeszcze szczesliwszy - jak wplynie na konto czek po wyemitowaniu przez TV jego "przemiany".Bedzie " gwiazda" na rowni Kim Kardashian - :))).Po wyemitowaniu i wyczerpaniu tematu ,mozna sfilmowac przemiane z powrotem w "faceta" - tego jeszcze nie bylo -:))).

 • forfiter_jr

  Oceniono 15 razy 13

  Cała ta rodzina wymaga intensywnej terapii.

  Tworki zapraszają.

 • sadystaaa

  Oceniono 17 razy 9

  Nie skalpel i hormony w zastrzyku decydują o istocie płci a chromosomy, których zmienić nie idzie. Ciało można kształtować obecnie dowolnie, ale jest to zwykła kosmetyka i zwyczajnie bardzo dochodowy interes.

 • ja01

  Oceniono 15 razy 7

  W dupach im się przewraca.

 • blue911

  Oceniono 13 razy 5

  Rodzina tirowek I alfonsow ma sie dobrze.A gawiedz im placi milliony!

 • smith81

  Oceniono 6 razy 4

  przepatologia. a debile siedzą i biją brawo.

 • blue911

  Oceniono 8 razy 2

  Niedlugo Kim bedzie sie filmowac,jak sie zalatwia na nocniku I masy to tez kupia!!!

 • Gość: sheldon_bbtheory

  Oceniono 1 raz 1

  Nie chce mi się nawet tego komentować... Pomyśleć, że to pierwszy dziesięcioboista w historii, który złamał barierę 8500 i 8600 punktów. Legenda lekkoatletyki. I teraz takie coś...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX