W filmach ostatnio nie gra. Czym więc dziś zajmuje się Eddie Murphy? Przygotujcie się na lekki szok

To były czasy, kiedy mówiło się "świetny film komediowy", a myślało: Eddie Murphy. Dzisiaj takich komików już nie ma, a i sam Murphy woli zajmować się czymś innym.

Eddie Murphy, odtwórca głównej roli w kultowym "Gliniarzu z Beverly Hills" przypomina o sobie w nowej roli. Nie aktorskiej tym razem, ale muzycznej. Murphy 22 lata po wydaniu swojej ostatniej płyty powraca na scenę muzyczną świeżo skomponowaną piosenką. Nosi ona nieskomplikowany tytuł "Oh Jah Jah" i jest utrzymana w rozkołysanych rytmach... reggae.

Nigdy nie przestałem tworzyć muzyki, przestałem wydawać ją w latach 80. Z jakiegoś powodu w latach 80., bardziej niż w innych dekadach, było na pęczki aktorów, którzy usiłowali śpiewać i nagrywać płyty. To było szalone - przyznał samokrytycznie w programie "Saturday Night Live".

Sama piosenka? Jest miła w słuchaniu i wprowadza w dobry nastrój. Sami się zresztą przekonajcie. A na 2016 rok zapowiadana jest czwarta odsłona przygód "Gliniarza...". Czyli - dzieje się!

alex

Więcej o:
Komentarze (9)
W filmach ostatnio nie gra. Czym więc dziś zajmuje się Eddie Murphy? Przygotujcie się na lekki szok
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 172 razy 88

  A gimbaza uważająca za aktorów Roberta Pattinsona i Kristen Stewart spyta:

  - kim jest Eddie Murphy ?

  Takich goownianych czasów dożyliśmy....

 • emeraldgreen

  Oceniono 54 razy 30

  Fajny aktor i go lubię, zabawny. Zaskoczyła mnie ta informacja ale na plus, nigdy bym nie przypuszczała że będzie śpiewać.

 • forfiter_jr

  Oceniono 28 razy 20

  Ma mnie zszokować informacja, że aktor nagrywa płyty?

 • jeshkam

  Oceniono 3 razy 3

  Jego "Delirious" to najlepszy stand-up wszechczasów. Pryor, Cosby, Foxx (Redd i Jamie) i inni byli wyśmienici, ale nigdy nie zrobili czegoś tak prostego i równocześnie genialnego. Ukłony dla Eddiego.

 • qqror

  Oceniono 22 razy 0

  tut-tu tut-tu-du-tudu tut-tu tut-tu-du-tudu tu-tu-tu tu-dut-tudu tu tu

 • mrs.pink

  Oceniono 41 razy -29

  a już chciałam napisać, że wiedział kiedy odejść i nie robić z siebie idioty jak wielu fajnych kiedyś aktorów komediowych, ale przeczytałam ostatnie zdanie... eh

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX