Kardashian, Kanye i Obama na jednym zdjęciu. Zgadnijcie, w co się ubrała na to spotkanie. "Zasłoń sutki, jesteś u prezydenta!"

Celebrytka wielokrotnie udowadniała, że nie ma dla niej okazji, w której zrezygnowałaby ze swojego image'u seksownej kusicielki. Tym razem chyba jednak trochę przesadziła.
Kardashian u Obamy Zgadnijcie, w co się ubrała na to spotkanie. Kim Kardashian nigdy nie rezygnuje image'u seksownej kusicielki. Frywolny strój odsłaniający piersi założyła nawet na spotkanie z... Barackiem Obamą Kim Kardashian wielokrotnie udowadniała, że nie ma dla niej okazji, w której zrezygnowałaby ze swojego image'u seksownej kusicielki. Tym razem chyba jednak trochę przesadziła. Parę dni temu Melanie Griffith podzieliła się historią z 1993 roku, kiedy do Białego Domu wybrała się w złotej mini, a znajomi próbowali ją powstrzymać, mówiąc, że "chyba sobie żartuje". Niestety, w 2014 roku Kim Kardashian nie miała na tyle rozsądnych doradców (Kanye, spodziewaliśmy się po tobie więcej). "Kimye" z Barackiem Obamą spotkali się w październiku zeszłego roku, ale wspólne zdjęcie trafiło na Facebooka Kim dopiero teraz. Od czego zacząć. Doceniamy starania, naprawdę. Ołówkowa spódnica, długa marynarka, to mogło się udać. Gdyby tylko nie ta nieszczęsna bluzka w kolorze nude ze stanowczo zbyt prześwitującego materiału. Jak można było się domyślić, sutki "przejęły" komentarze internautów pod zdjęciem. - Taką bluzkę założyłaś na spotkanie z prezydentem?! - Na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że Kim nie ma sobie bluzki. - Serio, widać ci sutki. W takim czymś idziesz spotkać się z prezydentem? - Pokazywać sutki u prezydenta, klasa. - Jest coś takiego, co nazywa się stanik. - Serio Kim? Masz miliony na koncie i zakładasz prześwitujący top ze spandexu na spotkanie z prezydentem? - Ten top był totalnie nieodpowiedni na spotkanie z głową państwa. - Zasłoń sutki, jesteś u prezydenta! - pisali oburzeni fani. Z wrażenia prawie przegapiliśmy dedykację jaką prezydent zostawił na zdjęciu dla pary. "Dla Kanye i Kim - dziękuję za wsparcie. Najlepsze życzenia dla waszej uroczej córki" - napisał Barack Obama.

Parę dni temu Melanie Griffith podzieliła się historią z 1993 roku, kiedy do Białego Domu wybrała się w złotej mini, a znajomi próbowali ją powstrzymać, mówiąc, że "chyba sobie żartuje". Niestety, w 2014 roku Kim Kardashian nie miała na tyle rozsądnych doradców (Kanye, spodziewaliśmy się po tobie więcej). "Kimye" z Barackiem Obamą spotkali się w październiku zeszłego roku, ale wspólne zdjęcie trafiło na Facebooka Kim dopiero teraz.

Kanye West, Barack Obama, Kim KardashianFacebook.com/KimKardashian

Od czego zacząć. Doceniamy starania, naprawdę. Ołówkowa spódnica, długa marynarka, to mogło się udać. Gdyby tylko nie ta nieszczęsna bluzka w kolorze nude ze stanowczo zbyt prześwitującego materiału. Jak można było się domyślić, sutki "przejęły" komentarze internautów pod zdjęciem.

Taką bluzkę założyłaś na spotkanie z prezydentem?!
Na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że Kim nie ma sobie bluzki.
Serio, widać ci sutki. W takim czymś idziesz spotkać się z prezydentem?
Pokazywać sutki u prezydenta, klasa.
Jest coś takiego, co nazywa się stanik.
Serio Kim? Masz miliony na koncie i zakładasz prześwitujący top ze spandexu na spotkanie z prezydentem?
Ten top był totalnie nieodpowiedni na spotkanie z głową państwa.
Zasłoń sutki, jesteś u prezydenta! - pisali oburzeni fani.

Z wrażenia prawie przegapiliśmy dedykację jaką prezydent zostawił na zdjęciu dla pary.

Dla Kanye i Kim - dziękuję za wsparcie. Najlepsze życzenia dla waszej uroczej córki - napisał Barack Obama.

Patrzcie, i nawet Kanye próbuje się szczerze uśmiechnąć. Prawie się udało.

em

Więcej o: