Jessica Alba kręci w Tajlandii nowy film, ale znajduje też czas na relaks. Co wtedy robi? Opala się w bikini. Jak wygląda? Seksownie to mało powiedziane

Kiedy jedna z najgorętszych kobiet Hollywood, wyjeżdża w egzotyczne miejsce, możemy liczyć na to, co zawsze lubimy - porcję gorących fotek opalonego ciała. W przypadku Alby nie ma mowy o jakimkolwiek rozczarowaniu. Jest tak idealna, jak na zdjęciach z magazynów.

To nie są wakacje. Aktorka pracuje w Tajlandii na planie swojego najnowszego filmu "Mechanic: Resurrection". Nie oszukujmy się - pewnie nie będzie to rola, która przyniesie jej Oscara. Alba nie należy może do najbardziej utalentowanych gwiazd kina, ale jej urodzie naprawdę trudno się oprzeć.

Ma 33 lata, jest matką. Ale patrząc na zdjęcia, które publikuje na swoim Instagramie trudno w to uwierzyć. Bez makijażu wygląda jak śliczna nastolatka, a jej figura jest idealnie szczupła i wysportowana.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Jeśli chcecie mieć ciało jak Alba, podpatrzcie wskazówki, które dyskretnie (lub mniej) przemyca na zdjęciach. Trening o 5.30 rano, dużo owoców, woda kokosowa... Nie ma nic za darmo, choć coś nam się wydaje, że aktorka naprawdę dostała od losu i rodziców całkiem udany pakiet genów.

jus