Iza Miko promuje film z Freidą Pinto! Śmiemy twierdzić, że seksowna pani producent przyćmiła gwiazdę

Tym razem Miko pojawiła się na czerwonym dywanie nie w charakterze aktorki, ale producentki. Wyprodukowała bowiem film "Desert Dance".
Iza Miko producentem Śmiemy twierdzić, że seksowna pani producent przyćmiła gwiazdę. Tym razem Iza Miko pojawiła się na czerwonym dywanie nie w charakterze aktorki, ale producentki. Wyprodukowała bowiem film "Desert Dance". Tym razem Iza Miko pojawiła się na czerwonym dywanie nie w charakterze aktorki, ale producentki. Wyprodukowała bowiem film "Desert Dance". Mimo że niekwestionowaną gwiazdą była oczywiście piękna Freida Pinto, to musimy przyznać, że rodzima pani producent na czerwonym dywanie prezentowała się wyjątkowo seksownie. Na tę okazję wybrała krótką srebrną sukienkę z pokaźnym dekoltem od polskiej projektantki Violi Piekut. Wyraźnie w świetnym humorze poinformowała fanów na Instagramie: "Dziękuję Ci Viola Piekut za piękną sukienkę. Jestem wdzięczna za to, że mogę świętować #DesertDancer ze wszystkimi na #SantaBarbaraInternationalFilmFestival" - napisała. Izabella Miko razem z obsadą promowała film w środę na Międzynarodowym Festiwalu filmowym w Arlington Theatre w Santa Barbara. Co więcej, film ten otworzył cały festiwal. Szczęśliwa i dumna ze swojego dzieła pozowała więc obok Freidy Pinto, która w filmie zagrała główną rolę. Na wspólnym zdjęciu obok Miko znalazły się też pozostałe gwiazdy i osoby, które przyczyniły się do powstania "Desert Dance", a więc aktorzy: Tom Cullen i Reece Ritchie, reżyser i producent Richard Raymond, producent wykonawczy Sarah Arison i Fabiola Beracasa. Miko nie mogła ukryć radości, że do filmu udało się zaangażować gwiazdę, jaką jest Pinto: "Na premierze #DesertDancer otwierającej festiwal z naszą ekipą producencką i naszą gwiazdą Freidą Pinto #Co za noc" - napisała. Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować międzynarodowego sukcesu ambitnej Polce.

Mimo że niekwestionowaną gwiazdą była oczywiście piękna Freida Pinto, to musimy przyznać, że rodzima pani producent na czerwonym dywanie prezentowała się wyjątkowo seksownie. Na tę okazję wybrała krótką srebrną sukienkę z pokaźnym dekoltem od polskiej projektantki Violi Piekut.


<< ZOBACZ MIKO W SEKSOWNEJ MINI >>


Wyraźnie w świetnym humorze poinformowała fanów na Instagramie:

Dziękuję Ci Viola Piekut za piękną sukienkę. Jestem wdzięczna za to, że mogę świętować #DesertDancer ze wszystkimi na #SantaBarbaraInternationalFilmFestival - napisała.

Izabella Miko razem z obsadą promowała film w środę na Międzynarodowym Festiwalu filmowym w Arlington Theatre w Santa Barbara. Co więcej, film ten otworzył cały festiwal. Szczęśliwa i dumna ze swojego dzieła pozowała więc obok Freidy Pinto, która w filmie zagrała główną rolę. Na wspólnym zdjęciu obok Miko znalazły się też pozostałe gwiazdy i osoby, które przyczyniły się do powstania "Desert Dance", a więc aktorzy: Tom Cullen i Reece Ritchie, reżyser i producent Richard Raymond, producent wykonawczy Sarah Arison i Fabiola Beracasa.

 

Wpis Izy MikoInstagram.com/izabellamiko

Miko nie mogła ukryć radości, że do filmu udało się zaangażować gwiazdę, jaką jest Pinto.

Na premierze #DesertDancer otwierającej festiwal z naszą ekipą producencką i naszą gwiazdą Freidą Pinto #Co za noc - napisała.

Wpis Izy MikoInstagram.com/izabellamiko

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować międzynarodowego sukcesu ambitnej Polce.

Vic

Więcej o:
Komentarze (18)
Iza Miko promuje film z Freidą Pinto! Śmiemy twierdzić, że seksowna pani producent przyćmiła gwiazdę
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 52 razy 42

  Przyznaję się. W kwestii Izy bywam nieobiektywny i jestem jej w stanie wybaczyć wszystko ale teraz musicie się ze mną zgodzić, że bycie producentką filmu prezentowanego na festiwalu filmowym to jest prawdziwe robienie kariery za oceanem. I dużo większe osiągnięcie niż bycie "ambasadorem" przeciętnego centrum handlowego w polskim mieście.

 • Maa Marta

  Oceniono 15 razy 3

  jest producentem, a wiec inwestorem produkcji filmowej. w uproszczeniu "wyklada kese". to tyle. moze dla niektorych az tyle. ale producent to nie rezyser czy scenarzysta, wiec wielkie mi halo. nie chce minimalizowac sukcesow pani izy (ktora lubie i ktorej zycze szczescia), ale mnostwo hollywodzkich aktorow jest producentami, majac wplyw np.na obsade filmu (choc o tym raczej decyduje producent wykonawczy). reasumujac, bycie producentem filmu nie oznacza robienia wielkiej kariery (moze pomoc w jej rozwoju, ale nie musi).

 • browaryr

  Oceniono 29 razy 1

  tym razem zgodze sie z autorem niusa-producentka dużo ładniejsza od tej szerokogłowej pani.

 • do_podziwu

  Oceniono 23 razy -1

  "Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować międzynarodowego sukcesu ambitnej Polce" - vic ,racja hahahaha jest na liscie -:))).

  Produced by : "Desert Dance"
  Mohammed Al Turki ... executive producer
  Zakaria Alaoui ... line producer: Morocco
  Sarah Arison ... executive producer
  Marina Fuentes Arredonda ... executive producer (as Marina Fuentes)
  Luis Astorquia ... producer
  Jason Beckman ... co-executive producer: development
  Fabiola Beracasa ... producer
  Emily Blacksell ... associate producer
  Jeremy Cowdrey ... executive producer
  Pippa Cross ... producer
  Parisa Dunn ... co-producer
  Sally Greene ... executive producer
  Peter Hampden ... executive producer
  Gabriela Hersham ... co-executive producer: development
  Phil Hunt ... executive producer
  Laura Julian ... line producer
  Ryan Kavanaugh ... executive producer
  Norman Merry ... executive producer
  Izabella Miko ... producer
  Rick Porras ... executive producer
  Richard Raymond ... producer
  Olly Robinson ... co-producer
  Compton Ross ... executive producer
  Elliot Ross ... associate producer
  Fenella Ross ... associate producer
  Daniel Roubeni ... associate producer
  Victoria Smirnova ... associate producer
  Hamza Talhouni ... executive producer
  Nigel Thomas ... executive producer
  Tucker Tooley ... executive producer
  Lex van Dam ... associate producer
  Rodika Zmikhnovskaya ... executive producer

 • pan.malowany

  Oceniono 10 razy -2

  Miko...Pinto..Cipo...Fiko...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX