Iza Miko promuje film z Freidą Pinto! Śmiemy twierdzić, że seksowna pani producent przyćmiła gwiazdę

Tym razem Miko pojawiła się na czerwonym dywanie nie w charakterze aktorki, ale producentki. Wyprodukowała bowiem film "Desert Dance".
Iza Miko producentem Śmiemy twierdzić, że seksowna pani producent przyćmiła gwiazdę. Tym razem Iza Miko pojawiła się na czerwonym dywanie nie w charakterze aktorki, ale producentki. Wyprodukowała bowiem film "Desert Dance". Tym razem Iza Miko pojawiła się na czerwonym dywanie nie w charakterze aktorki, ale producentki. Wyprodukowała bowiem film "Desert Dance". Mimo że niekwestionowaną gwiazdą była oczywiście piękna Freida Pinto, to musimy przyznać, że rodzima pani producent na czerwonym dywanie prezentowała się wyjątkowo seksownie. Na tę okazję wybrała krótką srebrną sukienkę z pokaźnym dekoltem od polskiej projektantki Violi Piekut. Wyraźnie w świetnym humorze poinformowała fanów na Instagramie: "Dziękuję Ci Viola Piekut za piękną sukienkę. Jestem wdzięczna za to, że mogę świętować #DesertDancer ze wszystkimi na #SantaBarbaraInternationalFilmFestival" - napisała. Izabella Miko razem z obsadą promowała film w środę na Międzynarodowym Festiwalu filmowym w Arlington Theatre w Santa Barbara. Co więcej, film ten otworzył cały festiwal. Szczęśliwa i dumna ze swojego dzieła pozowała więc obok Freidy Pinto, która w filmie zagrała główną rolę. Na wspólnym zdjęciu obok Miko znalazły się też pozostałe gwiazdy i osoby, które przyczyniły się do powstania "Desert Dance", a więc aktorzy: Tom Cullen i Reece Ritchie, reżyser i producent Richard Raymond, producent wykonawczy Sarah Arison i Fabiola Beracasa. Miko nie mogła ukryć radości, że do filmu udało się zaangażować gwiazdę, jaką jest Pinto: "Na premierze #DesertDancer otwierającej festiwal z naszą ekipą producencką i naszą gwiazdą Freidą Pinto #Co za noc" - napisała. Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować międzynarodowego sukcesu ambitnej Polce.

Mimo że niekwestionowaną gwiazdą była oczywiście piękna Freida Pinto, to musimy przyznać, że rodzima pani producent na czerwonym dywanie prezentowała się wyjątkowo seksownie. Na tę okazję wybrała krótką srebrną sukienkę z pokaźnym dekoltem od polskiej projektantki Violi Piekut.


<< ZOBACZ MIKO W SEKSOWNEJ MINI >>


Wyraźnie w świetnym humorze poinformowała fanów na Instagramie:

Dziękuję Ci Viola Piekut za piękną sukienkę. Jestem wdzięczna za to, że mogę świętować #DesertDancer ze wszystkimi na #SantaBarbaraInternationalFilmFestival - napisała.

Izabella Miko razem z obsadą promowała film w środę na Międzynarodowym Festiwalu filmowym w Arlington Theatre w Santa Barbara. Co więcej, film ten otworzył cały festiwal. Szczęśliwa i dumna ze swojego dzieła pozowała więc obok Freidy Pinto, która w filmie zagrała główną rolę. Na wspólnym zdjęciu obok Miko znalazły się też pozostałe gwiazdy i osoby, które przyczyniły się do powstania "Desert Dance", a więc aktorzy: Tom Cullen i Reece Ritchie, reżyser i producent Richard Raymond, producent wykonawczy Sarah Arison i Fabiola Beracasa.

 

Wpis Izy MikoInstagram.com/izabellamiko

Miko nie mogła ukryć radości, że do filmu udało się zaangażować gwiazdę, jaką jest Pinto.

Na premierze #DesertDancer otwierającej festiwal z naszą ekipą producencką i naszą gwiazdą Freidą Pinto #Co za noc - napisała.

Wpis Izy MikoInstagram.com/izabellamiko

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować międzynarodowego sukcesu ambitnej Polce.

Vic