Ten moment, kiedy słyszysz komplement z ust Madonny. Reakcja Taylor Swift bezcenna

Taylor Swift jest wielką fanką Madonny. Kiedy więc ta publicznie ją skomplementowała, Swift nie bardzo wiedziała, jak zareagować. Jej wpis na Tumblrze świadczy o sporym mętliku w głowie.
Komplement z ust Madonny Reakcja Taylor Swift bezcenna. Taylor Swift jest wielką fanką Madonny. Kiedy więc ta publicznie ją skomplementowała, Swift nie bardzo wiedziała, jak zareagować. Taylor Swift jest wielką fanką Madonny. Kiedy więc ta publicznie ją skomplementowała, Swift nie bardzo wiedziała, jak zareagować. Jej wpis na Tumblrze świadczy o sporym mętliku w głowie. Wiele młodych piosenkarek oddałoby najlepszą wieczorową kreację za publiczny komplement z ust Madonny. 25-letnia Taylor Swift nie musiała tego robić, Madonna bowiem pochwaliła ją z własnej i nieprzymuszonej woli, a dokonała tego w wywiadzie dla "Australia's Today": "Lubię Taylor Swift. Myślę, że pisze naprawdę chwytliwe piosenki. Ciągle chodzą mi po głowie" - powiedziała. Taylor Swift zacytowała te słowa na swoim profilu na Tumblrze i skomentowała: "Padłam". Komentarzowi towarzyszyły wielce wymowne hashtagi: "Jak sobie z tym poradzę?". Wyluzuj Taylor, nie bądź taka zakłopotana. Kto wie, ile jeszcze takich komplementów przed nią - może czas się przyzwyczaić? Swoją drogą ciekawe, czy gwiazdce uda się utrzymać na rynku muzycznym równie długo, co Madonnie. Wtedy być może ona sama będzie komplementami wpędzała w zakłopotanie inne młode artystki.

Wiele młodych piosenkarek oddałoby najlepszą wieczorową kreację za publiczny komplement z ust Madonny. 25-letnia Taylor Swift nie musiała tego robić, Madonna bowiem pochwaliła ją z własnej i nieprzymuszonej woli, a dokonała tego w wywiadzie dla "Australia's Today".

Lubię Taylor Swift. Myślę, że pisze naprawdę chwytliwe piosenki. Ciągle chodzą mi po głowie - powiedziała.

Taylor Swift zacytowała te słowa na swoim profilu na Tumblrze i skomentowała:

Padłam.

Komentarzowi towarzyszyły wielce wymowne hashtagi:

Jak sobie z tym poradzę?
Wyluzuj Taylor, nie bądź taka zakłopotana.

Taylor Swift arrives at the 49th annual Academy of Country Music Awards at the MGM Grand Garden Arena on Sunday, April 6, 2014, in Las Vegas. (Photo by Al Powers/Powers Imagery/Invision/AP)AL POWERS/POWERS IMAGERY/INVISIO/Al Powers/Powers Imagery

Kto wie, ile jeszcze takich komplementów przed nią - może czas się przyzwyczaić? Swoją drogą ciekawe, czy gwiazdce uda się utrzymać na rynku muzycznym równie długo, co Madonnie. Wtedy być może ona sama będzie komplementami wpędzała w zakłopotanie inne młode artystki.

alex

Więcej o: