Maffashion w bikini i bez makijażu. Nie posypały się same zachwyty. "Na żywo wyglądasz o wiele gorzej". Jest jeszcze inna wątpliwość

Blogerki modowe często posądza się o "upiększanie" zdjęć, które pokazują w sieci. Nie wszyscy uwierzyli w stuprocentową naturalność "no make-up selfie" Julii Kuczyńskiej.
Maffashion w bikini i bez makijażu Tym razem nie posypały się same zachwyty. "Na żywo wyglądasz o wiele gorzej" Blogerki modowe często posądza się o "upiększanie" zdjęć, które pokazują w sieci. Nie wszyscy uwierzyli w stuprocentową naturalność "no make-up selfie" Julii Kuczyńskiej. Z pokazywania stylizacji i "stylu życia" w internecie Maffashion uczyniła swój sposób na życie. Zdjęcia z wakacji to stała pozycja jej instagramowej aktywności, to samo można powiedzieć o nie zawsze przychylnych opiniach je komentujących. Tym razem blogerka pokazała dwa zdjęcia w naturalnym wydaniu. Na jednym (z wypoczynku w Turcji) pozuje w bikini, kapeluszu i z minimalna ilością makijażu na twarzy, na drugim - jak twierdzi, make-up'u pozbawiona jest zupełnie. Większość internautów komplementowało szczupłą sylwetkę Maffashian i jej naturalną urodę. Wyglądasz delikatnie i młodo. Z makijażem czy bez, ładna z ciebie dziewczyna. Taka śliczna bez mocnego makijażu - pisali internauci. Niektórym zdjęcia wydały się jednak trochę "podejrzane" . Pojawiły się "zarzuty", że Maff ma pomalowane brwi, inni sugerowali, że blogerka pomogła naturze w programie graficznym. A co Wy o tym myślicie?

Z pokazywania stylizacji i "stylu życia" w internecie Maffashion uczyniła swój sposób na życie. Zdjęcia z wakacji to stała pozycja jej instagramowej aktywności, to samo można powiedzieć o nie zawsze przychylnych opiniach je komentujących. Tym razem blogerka pokazała dwa zdjęcia w naturalnym wydaniu. Na jednym (z wypoczynku w Turcji) pozuje w bikini, kapeluszu i z minimalna ilością makijażu na twarzy, na drugim - jak twierdzi, make-up'u pozbawiona jest zupełnie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Większość internautów komplementowało szczupłą sylwetkę Maffashian i jej naturalną urodę.

Wyglądasz delikatnie i młodo.
Z makijażem czy bez, ładna z ciebie dziewczyna.
Taka śliczna bez mocnego makijażu - pisali internauci.

Niektórym zdjęcia wydały się jednak trochę "podejrzane" . Pojawiły się "zarzuty", że Maff ma pomalowane brwi, inni sugerowali, że blogerka pomogła naturze w programie graficznym, bo:

Internauci o MaffashionInstagram.com/maffashion_official

Temat rzekomo zmieniających się rysów twarzy, w zależności od tego, czy zdjęcie blogerki publikuje ona sama czy ktoś inny, podchwycił również popularny Facebookowy fanpage "Niemodne Polki"

MaffashionFacebook.com/niemodnepolki

I tu również pojawiały się ekspertyzy fanów mających do czynienia z Julią "na żywo". Tym razem argumentacja obrała jednak odwrotny kierunek.

Internauci o MaffashionInstagram.com/maffashion_official

em