18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

W bieliźnie, toples, a potem bez majtek. Horodyńskiej w tak ostrej wersji nie widzieliśmy nigdy. "Mocne"

Parę dni temu w ramach "afery oponkowej" , Edyta Górniak nazwała ją "niespełnioną modelką". Okazuje się, że stylistka wcale nie jest w tej dziedzinie tak pozbawiona talentów, jak wydawało się diwie.

Joanna Horodyńska swoją karierę medialną zbudowała przede wszystkim na ocenianiu stylizacji polskich gwiazd. W przeszłości próbowała również swoich sił w modelingu, ale dziś wciąż zdarza się jej wziąć udział w sesji zdjęciowej.

Niestroniąca od kontrowersji stylistka decyduje się na raczej niesztampowe i odważne projekty. W zeszłym roku w skórzanej kurtce narzuconej na bikini promowała polską markę BTW Collection. Nowa sesja jest jeszcze śmielsza. Przed obiektywem Wojtka Rudzkiego Horodyńska pozuje toples, na jednym zdjęciu jej nagie ciało zasłania tylko trzymany w ręku żakiet.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Sesja powstała z naszej wspólnej nostalgii za modą i fotografią modową lat 90. - erą supermodels i czarno-białych, klasycznych zdjęć charakternych modelek - powiedział nam autor zdjęć.

Musimy przyznać, że zarówno koncepcja i efekt końcowy bardzo przypadły nam do gustu. W komentarzach pod zdjęciami na Facebooku fotografa również pojawiły się zdecydowanie pozytywne opinie.

Internauci o sesji z Joanną Horodyńską Facebook.com/wojtekrudzki.photography

Internauci o sesji z Joanną HorodyńskąFacebook.com/wojtekrudzki.photography

A jak Wam podoba się stylistka w takim wcieleniu?

em