Kukulska nigdy nie dzieliła się prywatą w sieci. A tu takie zdjęcia z mężem! To nie koniec niespodzianek. "No make up, kapcie i jazda!"

Jej przyrodni brat, "raper" Pikej, w sieci pokazywał swego czasu wszystko - luksusowe życie, drogie samochody, wypasiony apartament. Ona tymczasem bardzo ostrożnie podchodzi do dzielenia się prywatnym życiem z fanami. Teraz zrobiła wyjątek.

Natalia Kukulska mogłaby być królową celebryckich eventów i zdobić okładki wszystkich kolorowych pism. Ma wszystko, co do tego potrzebne - znanych rodziców, smutną przeszłość, talent, urodę, fajną rodzinę. Ona jednak konsekwentnie unika takich tanich chwytów marketingowych i od lat skupia się wyłącznie na muzyce. I mimo że jej piosenki nie cieszą się taką popularnością jak hity Dawida Kwiatkowskiego, nadal się do nich nie ucieka. Prywatą dzieli się z fanami bardzo rzadko, dlatego jej najnowsze fotki z Facebooka są tak wyjątkowe. Pozuje do nich wygłupiając się z ukochanym mężem, Michałem Dąbrówką.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Kukulska tylko jeden raz wpuściła kamery do swojego domu. Stąd wiemy, że to właśnie tam nagrywa najnowszą płytę. Zamieściła w sieci wideo, na którym pokazała, jak wygląda proces tworzenia materiału na nowy krążek.

Robocze zdjęcia - specjalnie dla Was. No make up, kapcie i ... i jazda!

aga