Dev Patel jeszcze niedawno rozczulał chłopięcą buzią. Teraz zachodnie portale oczarował nowym image: Ma naprawdę GORĄCY wygląd!

Wydawało się, że jego dziecięca twarz już "na zawsze" pozostanie jego wizytówką. A tu, proszę. Dev Patel wydoroślał, zmężniał i wygląda jak młody, seksowny mężczyzna do wzięcia. A to wszystko tuż po tym, jak rozstał się z wieloletnią partnerką.
Dev Patel ma nowy, gorący image A jeszcze niedawno rozczulał chłopięcą buzią... Wydawało się, że dziecięca twarz Deva Patela już "na zawsze" będzie jego wizytówką. Tymczasem aktor serialu "Newsroom" wydoroślał i ma nowy, gorący image! Wydawało się, że jego dziecięca twarz już "na zawsze" pozostanie jego wizytówką. A tu, proszę. Dev Patel wydoroślał, zmężniał i wygląda jak młody, seksowny mężczyzna do wzięcia. A to wszystko tuż po tym, jak rozstał się z wieloletnią partnerką. Nie chcielibyśmy sięgać po łatwe wnioski, ale zestawienie faktów jest nadzwyczaj interesujące. W grudniu Dev Patel rozstał się z Freidą Pinto, z którą był w związku przez 6 lat, a ledwie miesiąc później wygląda jak zupełnie inaczej i w dodatku - lepiej! Powiedzmy to wprost: wygląda jak ciacho. Metamorfozie przyklasnęły zachodnie tabloidy. - Właściwie, to nie poznaliśmy go. Nie byliśmy pewni, czy agencja fotograficzna prawidłowo opisała zdjęcia, bo przecież on zawsze miał twarz dziecka, twarz chłopca - nie mógł wyjść z zaskoczenia Laineygossip.com. - Naprawdę dobry, nowy wygląd. Gorący, co nie? Dev Patel to gwiazda serialu "Newsroom" oraz przebojowego filmu "Slumdog. Milioner z ulicy". Rola Jamala Malika przyniosła mu wiele nagród branżowych i miłość 6 lat starszej Freidy Pinto, którą poznał właśnie na planie filmu. Parze wróżono małżeństwo, do którego zresztą sami nie spieszyli się, ale też nie dawali podstaw, żeby posądzać ich o kryzys w związku. Początki związku nie były łatwe, wszyscy, nie wyłączając ich rodzin, zwracali uwagę na różnicę wieku. Do tego dochodziło jeszcze zainteresowanie mediów, które zabierało im sporo prywatności. Cóż, wiadomo już, że to Dev nie zostanie jej mężem. Co więcej, według źródła, na które powołuje się "Daily Mail" wynika, że rozstanie z ukochanym służy jej. "Freida jest szczęśliwą singielką" - czytamy. Kto wie, może i Dev szybko po rozstaniu zaczyna sobie na nowo układać życie. Otóż całkiem niedawno, bo w ostatnią niedzielę, widziano go na lotnisku LAX w Los Angeles w towarzystwie pięknej brunetki. Jeżeli to jego nowa miłość, to zapewne wkrótce dowiemy się o tym.

Nie chcielibyśmy sięgać po łatwe wnioski, ale zestawienie faktów jest nadzwyczaj interesujące. W grudniu Dev Patel rozstał się z Freidą Pinto, z którą był w związku przez 6 lat, a ledwie miesiąc później wygląda jak zupełnie inaczej i w dodatku - lepiej! Powiedzmy to wprost: wygląda jak ciacho. Metamorfozie przyklasnęły zachodnie tabloidy.

Właściwie, to nie poznaliśmy go. Nie byliśmy pewni, czy agencja fotograficzna prawidłowo opisała zdjęcia, bo przecież on zawsze miał twarz dziecka, twarz chłopca - nie mógł wyjść z zaskoczenia Laineygossip.com. - Naprawdę, NAPRAWDĘ dobry, nowy wygląd. Gorący, co nie?

 

<< NOWY, GORĄCY WYGLĄD DEVA >>

Dev Patel to gwiazda serialu "Newsroom" oraz przebojowego filmu "Slumdog. Milioner z ulicy". Rola Jamala Malika przyniosła mu wiele nagród branżowych i miłość 6 lat starszej Freidy Pinto, którą poznał właśnie na planie filmu. Parze wróżono małżeństwo, do którego zresztą sami nie spieszyli się, ale też nie dawali podstaw, żeby posądzać ich o kryzys w związku.

Początki związku nie były łatwe, wszyscy, nie wyłączając ich rodzin, zwracali uwagę na różnicę wieku. Do tego dochodziło jeszcze zainteresowanie mediów, które zabierało im sporo prywatności.

Nie sądzę, żeby ktokolwiek - rodzina lub przyjaciele - mogli zrozumieć, co razem przeszliśmy. Tak, jak jest teraz, jest pięknie, ale niektóre z tych rzeczy są męczące. Paparazzi, na przykład i brak prywatności. On (Dev - red.) powiedział: "Ona jest moją bratnią duszą", a my wtedy jeszcze nie chodziliśmy na randki czy coś w tym stylu i wybuchła bomba: "Boże, jak mógł to powiedzieć? Co to znaczy?". Myślę jednak, że miał w pewnym sensie rację: jesteśmy bratnimi duszami - wspominała początki związku Freida.

Małżeństwo? Było w planach, ale nie od razu.

Moja rodzina popiera wszystko, co robię i co planuję zrobić. Gdybym któregoś dnia postanowiła wyjść za mąż wiem, że będą z tego powodu szczęśliwi. Nie ma pośpiechu - mówiła.

Cóż, wiadomo już, że to Dev nie zostanie jej mężem. Co więcej, według źródła, na które powołuje się "Daily Mail" wynika, że rozstanie z ukochanym służy jej.

Freida jest szczęśliwą singielką - czytamy.

Kto wie, może i Dev szybko po rozstaniu zaczyna sobie na nowo układać życie. Otóż całkiem niedawno, bo w ostatnią niedzielę, widziano go na lotnisku LAX w Los Angeles w towarzystwie pięknej brunetki. Jeżeli to jego nowa miłość, to zapewne wkrótce dowiemy się o tym.

alex


Materiały partnera