Biel i Timberlake wciąż milczą na temat ciąży aktorki. Ale od czego są znajomi pary? Wyjawili płeć! To raz, a dwa - kolejne szczegóły są jeszcze ciekawsze

Do tej pory ani Jessica Biel, ani Justin Timberlake nie potwierdzili oficjalnie informacji o tym, że wkrótce zostaną rodzicami. Tymczasem amerykańskie tabloidy rozpisują się o tym, jak zostanie urządzony pokój dziecka.
Znajomi Biel i Timberlake mówią o ciąży Jessica Bie, ani Justin Timberlake nie potwierdzili oficjalnie informacji o dziecku Do tej pory ani Jessica Biel, ani Justin Timberlake nie potwierdzili oficjalnie informacji o tym, że wkrótce zostaną rodzicami. Tymczasem amerykańskie tabloidy rozpisują się o tym, jak zostanie urządzony pokój dziecka. Mimo coraz bardziej odznaczającego się pod ubraniami ciążowego brzucha, Jessica Biel na temat macierzyństwa milczy jak zaklęta. Bardzo długo udawało się jej maskować krągłości w obszernych kreacjach, ale ostatnie zdjęcia paparazzi rozwiały wszelkie wątpliwości. Aktorka sprawy nie komentuje nadal, ale od czego są rozgadani znajomi i amerykańskie tabloidy? Magazyn "Life&Style" dotarł do informacji, na którą czekamy od miesięcy. To będzie dziewczynka! - Nie mogli być bardziej zachwyceni. Jessica już przygotowuje wszystko dla małej księżniczki - wyjawiło źródło. Jeśli spodziewacie się teraz historii o malowaniu pokoju na różowo, zawiedziemy Was. Gwiazdorska para ma dosyć oryginalny pomysł na urządzenie pokoju córki. - Wspólnie z Justinem zgodzili się na motyw przewodni "dżungla". Nie chcą żadnych falbanek, czy czegoś zbyt dziewczęcego, więc poprosili artystę o udekorowanie ścian malunkami dzikich zwierząt takich jak słonie, zebry czy małpy - kontynuuje znajomy pary. Młodzi rodzice będą chcieli zaczepić w dziewczynce miłość nie tylko do dzikiej natury, ale też muzyki. Justin zamierza sprawić córce zestaw perkusyjny i gitarę. Chce, żeby podzieliła jego muzyczne pasje. Mimo że gwiazdorska para zdaje się mieć wszystko pod kontrolą, według informacji magazynu, perspektywa rychłego rodzicielstwa nieco ich stresuje. Tu z pomocą przychodzi Mila Kunis, z którą wokalista zaprzyjaźnił się na planie filmu "To tylko seks". Mila zaproponowała Justinowi, by razem z Jessiką przychodzili do niej i Ashtona bawić się z ich córką, Wyatt - czytamy w "Life&Style". Pierwsze dziecko Jessiki Biel i Justina Timberlake na świat ma przyjść późną wiosną.

Mimo coraz bardziej odznaczającego się pod ubraniami ciążowego brzucha, Jessica Biel na temat macierzyństwa milczy jak zaklęta. Bardzo długo udawało się jej maskować krągłości w obszernych kreacjach, ale ostatnie zdjęcia paparazzi rozwiały wszelkie wątpliwości. Aktorka sprawy nie komentuje nadal, ale od czego są rozgadani znajomi i amerykańskie tabloidy? Magazyn "Life&Style" dotarł do informacji, na którą czekamy od miesięcy. To będzie dziewczynka!

Nie mogli być bardziej zachwyceni. Jessica już przygotowuje wszystko dla małej księżniczki - wyjawiło źródło.

Jeśli spodziewacie się teraz historii o malowaniu pokoju na różowo, zawiedziemy Was. Gwiazdorska para ma dosyć oryginalny pomysł na urządzenie pokoju córki.

Wspólnie z Justinem zgodzili się na motyw przewodni "dżungla". Nie chcą żadnych falbanek, czy czegoś zbyt dziewczęcego, więc poprosili artystę o udekorowanie ścian malunkami dzikich zwierząt takich jak słonie, zebry czy małpy - kontynuuje znajomy pary.

Jessica Biel growing baby bump is on display as she carries a salad and bottle of water while leaving an office in Los Angeles on Tuesday. She was in a good mood and smiling as she left. Job: 011315X2EXCLUSIVE  January 13, 2015  Los Angeles, CANPG.comForum

Młodzi rodzice będą chcieli zaczepić w dziewczynce miłość nie tylko do dzikiej natury, ale też muzyki.

Justin zamierza sprawić córce zestaw perkusyjny i gitarę. Chce, żeby podzieliła jego muzyczne pasje.

Mimo że gwiazdorska para zdaje się mieć wszystko pod kontrolą, według informacji magazynu, perspektywa rychłego rodzicielstwa nieco ich stresuje. Tu z pomocą przychodzi Mila Kunis, z którą wokalista zaprzyjaźnił się na planie filmu "To tylko seks".

Mila zaproponowała Justinowi, by razem z Jessiką przychodzili do niej i Ashtona bawić się z ich córką, Wyatt - czytamy w "Life&Style".

Pierwsze dziecko Jessiki Biel i Justina Timberlake na świat ma przyjść późną wiosną.

em