Co robił w środku nocy na siłowni (i bez peruki) John Travolta? Aktor odpowiada

Nawet najdziwniejsze zagadki mają swoje proste wyjaśnienia. Ta również nie jest wyjątkiem.

Założył się z kolegami? Żona wygoniła go z domu? Nadgorliwość w przygotowywaniu się do nowej roli? Nic z tych rzeczy. John Travolta poszedł na siłownię o 3 w nocy ze względu na... dzieci.

Robisz to dla zdrowia... Gdy się starzejesz, a masz dzieci, które są małe... Mam 4-letniego syna i 14-letnią córkę. Mógłbym być dziadkiem, a jestem ojcem - tłumaczył w rozmowie z "Acces Hollywood". - Wciąż mam ochotę bawić się z nimi tak, jakbym był dużo młodszym mężczyzną. Więc robię to, żeby być zdrowym dla nich.

John Travolta pochwalił się, że oprócz podnoszenia ciężarów gra w tenisa, ćwiczy na świeżym powietrzu i bierze witaminy.

Świat dowiedział się o tym, że John Travolta ćwiczy samotnie w środku nocy, ponieważ spotkał go tam inny fan nocnych wizyt na siłowni. Fan zrobił sobie z nim zdjęcie i przy okazji zobaczyliśmy, jak gwiazdor wygląda bez nieodłącznych sztucznych włosów.

John TravoltaReddit.com

alex

Więcej o:
Komentarze (4)
Co robił w środku nocy na siłowni (i bez peruki) John Travolta? Aktor odpowiada
Zaloguj się
  • zez

    Oceniono 18 razy 8

    Po takim napakowanym tatusiu gorzej się skacze.

  • 1969xxx

    Oceniono 7 razy 5

    Johny powinien zrobic sobie przeszczep stac go a wtedy zazdrosne barany beda pisac o jego przeszczepionych wlosach a nie o lysinie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX