Kryzys? To wyjście Evy Mendes i Ryana Goslinga mogłoby zamknąć usta sceptykom. Zastanawia tylko jedna rzecz

W końcu ci sławni rodzice "mają wychodne". Ryan Gosling i Eva Mendes po raz pierwszy od dawna wybrali się na randkę. Para jednak wychodziła z Saban Theatre osobno.
Razem, czy osobno? To wyjście Evy Mendes i Ryana Goslinga mogłoby zamknąć usta sceptykom. Ryan Gosling i Eva Mendes po raz pierwszy od dawna wybrali się na randkę. Para jednak wychodziła z Saban Theatre osobno. W końcu ci sławni rodzice "mają wychodne". Ryan Gosling i Eva Mendes po raz pierwszy od dawna wybrali się na randkę. Para jednak wychodziła z Saban Theatre osobno. Córka Evy Mendes i Ryana Goslinga przyszła na świat we wrześniu zeszłego roku. Od tego czasu oboje całkowicie oddali się wychowaniu pociechy. W mediach pojawiali się praktycznie jedynie w kontekście macierzyństwa lub ojcostwa. Poza ostatnimi tygodniami, kiedy to mówiło się o poważnym kryzysie w ich związku. Te zdjęcia mają jednak duży potencjał, aby zamknąć usta wszelkim sceptykom. Nie można poddać związku większej rewolucji niż rozszerzeniu go do wersji "+1". Wiele par przechodzi wówczas kryzys. Mówiło się, że pojawienie się dziecka nadszarpnęło także relacje Mendes i Goslinga. I to poważnie. To coś więcej, niż tylko zwykłe zmęczenie opieką nad dzieckiem. Oni prawie ze sobą nie rozmawiają. Eva odepchnęła go od siebie. Gdy prosił, by przyleciała do niego z Esmeraldą, zdecydowanie odmówiła. I teraz, zamiast widywać je każdego wieczoru, musi latać przez cały kontynent, by być z córką - donosił źródło tabloidu "OK". Tymczasem teraz para wybrała się razem na występ komika Dona Ricklesa. Wygląda na to, że ten wieczór należał do udanych - donosi People.com. - Wyglądali na bardzo szczęśliwych i zrelaksowanych, gdy razem spędzali czas - mówi źródło portalu. Jedyną rzeczą, która może zastanawiać, to fakt, że z Saban Theatre wychodzili oddzielnie. OK, nigdy nie należeli do par, które fotografują się razem na ściance i opowiadają o prywatnym życiu. Ale skoro mają już dziecko i, sądząc po doniesieniach People.com, ich związek jest solidny i trwały, to czy chociaż mogliby przestać unikać jak ognia wspólnych zdjęć? Nawet tak skryte pary jak chociażby Mila Kunis i Ashton Kutcher odpuszczają w takich sytuacjach.

Córka Evy Mendes i Ryana Goslinga przyszła na świat we wrześniu zeszłego roku. Od tego czasu oboje całkowicie oddali się wychowaniu pociechy. W mediach pojawiali się praktycznie jedynie w kontekście macierzyństwa lub ojcostwa. Poza ostatnimi tygodniami, kiedy to mówiło się o poważnym kryzysie w ich związku. Te zdjęcia mają jednak duży potencjał, aby zamknąć usta wszelkim sceptykom.


<< ZOBACZ NAJNOWSZE ZDJĘCIA PARY >>

 

Nie można poddać związku większej rewolucji niż rozszerzeniu go do wersji "+1". Wiele par przechodzi wówczas kryzys. Mówiło się, że pojawienie się dziecka nadszarpnęło także relacje Mendes i Goslinga. I to poważnie.

To coś więcej, niż tylko zwykłe zmęczenie opieką nad dzieckiem. Oni prawie ze sobą nie rozmawiają. Eva odepchnęła go od siebie. Gdy prosił, by przyleciała do niego z Esmeraldą, zdecydowanie odmówiła. I teraz, zamiast widywać je każdego wieczoru, musi latać przez cały kontynent, by być z córką - donosił źródło tabloidu "OK".

Eva Mendes, Ryan GoslingOK

Tymczasem teraz para wybrała się razem na występ komika Dona Ricklesa. Wygląda na to, że ten wieczór należał do udanych, donosi People.com.

Wyglądali na bardzo szczęśliwych i zrelaksowanych, gdy razem spędzali czas - mówi źródło portalu.

Jedyną rzeczą, która może zastanawiać, to fakt, że z Saban Theatre wychodzili oddzielnie. OK, nigdy nie należeli do par, które fotografują się razem na ściance i opowiadają o prywatnym życiu. Ale skoro mają już dziecko i, sądząc po doniesieniach People.com, ich związek jest solidny i trwały, to czy chociaż mogliby przestać unikać jak ognia wspólnych zdjęć? Nawet tak skryte pary jak chociażby Mila Kunis i Ashton Kutcher odpuszczają w takich sytuacjach.

karo

POLUB NAS