Arnold Schwarzenegger miał wydziedziczyć syna z powodu Miley. Tymczasem te rodziny zaczyna łączyć coraz więcej

Słowa rodziców trafiły w próżnię. Najpierw, wbrew ojcu, Patrick Schwarzenegger zaczął spotykać się z Miley Cyrus. Teraz klany związało z sobą mocniej rodzeństwo pary. Braison Cyrus spotyka się z Christiną Schwarzenegger.
Schwarzenegger - Cyrus Braison Cyrus spotyka się z Christiną Schwarzenegger Słowa rodziców trafiły w próżnię. Najpierw, wbrew ojcu, Patrick Schwarzenegger zaczął spotykać się z Miley Cyrus. Teraz klany związało z sobą mocniej rodzeństwo pary. Braison Cyrus spotyka się z Christiną Schwarzenegger. Gdy 21-letni Patrick i Miley stali się parą, matka chłopaka, Maria Shriver podobno przeżyła szok. Jej niechęć do kontrowersyjnej młodej piosenkarki była olbrzymia. Patrick Schwarzenegger miał nawet usłyszeć ultimatum: albo dziewczyna albo 49 mln dolarów spadku. Ostatecznie plotki o groźbie wydziedziczenia okazały się nieprawdziwe, ale oburzenie jego rodziców ponoć było jak najbardziej realne. Teraz ich cierpliwość została wystawiona na większą próbę. Wszystko za sprawą Christiny Schwarzenegger i Braisona Cyrusa. O ich bliskich relacjach świadczyć ma m.in. ta fotka z Instagramu. Pozbawione opisu zdjęcie pokazuje obejmujące się dzieci z gwiazdorskich klanów. Wygląda, że klany Cyrusów i Schwarzeneggerów łączą siły na więcej niż jeden sposobów - skomentował fotkę LifeAndStyleMag.com. Zdaniem portalu, za "swataniem" stoi Miley Cyrus. W ten sposób miałaby zagrać na nerwach matki swojego nowego chłopaka. Ile w tym prawdy, nie wiadomo. Dalsze konfiguracje są możliwe, bo Arnold Schwarzenegger ma jeszcze 2 synów i córkę (Christophera, Josepha i Katherine), a Cyrus 2 siostry i 2 braci (Brandi, Noah, Trace'a i Christophera).

Gdy 21-letni Patrick i Miley stali się parą, matka chłopaka, Maria Shriver podobno przeżyła szok. Jej niechęć do kontrowersyjnej młodej piosenkarki była olbrzymia. Patrick Schwarzenegger miał nawet usłyszeć ultimatum: albo dziewczyna albo 49 mln dolarów spadku. Ostatecznie plotki o groźbie wydziedziczenia okazały się nieprawdziwe, ale oburzenie jego rodziców ponoć było jak najbardziej realne.

Teraz ich cierpliwość została wystawiona na większą próbę. Wszystko za sprawą Christiny Schwarzenegger i Braisona Cyrusa. O ich bliskich relacjach świadczyć ma m.in. ta fotka z Instagramu. Pozbawione opisu zdjęcie pokazuje obejmujące się dzieci z gwiazdorskich klanów.

Wygląda, że klany Cyrusów i Schwarzeneggerów łączą siły na więcej niż jeden sposobów - skomentował fotkę LifeAndStyleMag.com.

Christina Schwarzenegger i Braison CyrusScreen z Instagram.com/braisoncwukong

Zdaniem portalu, za "swataniem" stoi Miley Cyrus. W ten sposób miałaby zagrać na nerwach matki swojego nowego chłopaka. Ile w tym prawdy, nie wiadomo. Dalsze konfiguracje są możliwe, bo Arnold Schwarzenegger ma jeszcze 2 synów i córkę (Christophera, Josepha i Katherine), a Cyrus 2 siostry i 2 braci (Brandi, Noah, Trace'a i Christophera).

socha

Więcej o: