Schiffer nie była "na ściance" od trzech lat. Tak wyglądała ostatnio. A tym razem? Było prawie idealnie. Jest tylko jedno ALE

W maju 2012 roku pojawiła się na imprezie z okazji 30. rocznicy marki Guess. Potem jednak unikała ścianek aż przez trzy lata. Do teraz.

Schiffer o swoją pozycję w show-biznesie bać się nie musi. Jest jedną z najważniejszych nazwisk świata mody lat 90., wciąż dostaje nowe kontrakty reklamowe i zdecydowanie nie ma potrzeby sztucznie podtrzymywać zainteresowania mediów ciągłym pojawianiem się na branżowych imprezach. Dlatego przez 3 lata widywać można ją było tylko na plakatach dużych marek modowych lub w telewizji, gdzie czasem pojawiała się w programach typu talk-show.

Kilka dni temu postanowiła jednak znów wpaść "na salony" i pojawiła się wraz z mężem na premierze filmu "Kingsman: Tajne służby" w Londynie. Jak wyglądała? Chyba nikogo nie zdziwi, że świetnie. Był jednak mały szczegół, który mógł zepsuć całą stylizację - buty. Szpilki na niskim obcasiku prezentowałyby się dobrze chyba tylko na deskach teatru dla dzieci - mogłaby je nosić Baba Jaga.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Na szczęście od butów uwagę odciągało długie nogi modelki. A jak Wam się podoba jej stylizacja? Zagłosujcie w sondzie!

aga

Co sądzisz o butach modelki?
Więcej o:
Komentarze (8)
Schiffer nie była "na ściance" od trzech lat. Tak wyglądała ostatnio. A tym razem? Było prawie idealnie. Jest tylko jedno ALE
Zaloguj się
 • muminos1975

  Oceniono 28 razy 10

  jakos marnie wygląda

 • ashydro

  Oceniono 28 razy 10

  Myślałem, że to nasz rodzimy Mateusz Maga.

 • do_podziwu

  Oceniono 29 razy 9

  "Schiffer nie była "na ściance" od trzech lat." - mogla "wstrzymac sie" jeszsze kilka lat -:))).

 • pata.m

  Oceniono 18 razy 2

  Dzioby potworne!

 • Eva Sasanka

  Oceniono 3 razy 1

  100 operacji plastycznych za sobą, liposukcje i liftingi - super! Nie mam czego podziwiać bo "o własnych siłach" to by pewnie miała +20 nadwagi i wyglądałaby na swoje lata (przez całe życie nie pohańbiła się przecież pracą)

 • Gość: anna

  0

  czy ten artykul pisal deb....l ?tylko wysokie obcasy ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX