Cały świat śmieje się z jego sztucznych włosów. Trudno go spotkać bez czapki. Ale gdy Travolta jest na siłowni, zostawia tupecik w szatni i...

Travolta nosi perukę - to hollywoodzka tajemnica poliszynela. Ale nie ma jej na głowie zawsze. Gdy idzie poćwiczyć na siłowni, tupecik zostaje w szatni. I ktoś go na tym "przyłapał".

Na imprezach jego włosy przyciągają uwagę nienaturalnym, kruczoczarnym kolorem. Od dawna wytyka mu się, że nosi peruki i tupeciki i, na dodatek, wcale nie wygląda w nich zbyt dobrze. Na co dzień John Travolta zakrywa głowę modnymi akcesoriami - kapeluszami i czapkami. Ale nie doszukiwalibyśmy się w tym uwielbienia dla mody, raczej chęci ukrycia tego, co pod nimi.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Jeden z użytkowników serwisu Reddit podzielił się z innymi userami taką oto anegdotką. Opowiedział, że był na siłowni o 3 nad ranem i nie spodziewał się, że spotka tam kogokolwiek. A tu niespodzianka! Nie dość, że nie wyciskał z siebie siódmych potów sam, to na dodatek jego towarzyszem był John Travolta. Jako dowód przedstawił to zdjęcie:

John TravoltaReddit.com

Co tu dużo mówić. Travolta (mimo że nadal przystojny) ma już swoje lata. Nic dziwnego w tym, że nieco wyłysiał. I szczerze mówiąc, w takiej naturalnej wersji podoba nam się o wiele bardziej. Czasem po prostu trzeba pewne rzeczy zaakceptować.

aga

Więcej o:
Komentarze (18)
Cały świat śmieje się z jego sztucznych włosów. Trudno go spotkać bez czapki. Ale gdy Travolta jest na siłowni, zostawia tupecik w szatni i...
Zaloguj się
 • jacek_jacenty

  Oceniono 204 razy 182

  Redahtor-ka AGA nie wie, to podpowiem: "tupecik" nie jest synonimem słowa "peruka".
  Nawet jak jakiś edytor tekstu tak podpowiada :)

  No i proszę mnie wypisać z tego "całego świata" śmiejącego się z Travolty!

 • ravenmorgoth

  Oceniono 171 razy 149

  Naprawdę? to niesamowite! Niespotykane, że mężczyzna łysieje. Wielkiemico.

 • 1sztruten

  Oceniono 86 razy 64

  mieszkam na swiecie i za uja nie spotkalem nikogo dzisiaj kto by sie smial
  z tego gostka
  a i jeszcze jedno , nie widze zadnego zdjecia z tej silowni
  to znaczy ze ja musze isc do okulisty ?
  czy gazeta jutro zrobi kolejny goracy reportarz z swiata ?

 • ctasek

  Oceniono 92 razy 24

  Mężczyznom najlepiej w życiu wychodzą włosy, kobietom zęby....Pewnie od ciągłego szczekania. Czemu mężczyznom włosy? Odpowiedź jest powyżej.

 • adax2000

  Oceniono 16 razy 16

  trzeba przyznac ale ze dobre ma te peruki

 • browaryr

  Oceniono 27 razy 11

  a na jakiego ....chłop przyczepia sobie włosy do łysego łba????dla mnie nie pojete.

 • mamawiesia

  Oceniono 10 razy 10

  Autor tego tekstu chciał zszokować , użył wielkich słów CAŁY ŚWIAT SIĘ ŚMIEJE - jeśli coś osiągnął tym tytułem to ILOŚĆ wejść na stronę !
  Za co chyba mu płacą , PROBLEM w tym że z czasem przestaniemy wierzyć redakcji gazety która go zatrudnia .
  A tak przy okazji , śmiać warto się z dobrego dowcipu , albo z przyjemności sprawionej innemu człowiekowi ................nigdy nie warto z innego człowieka , w myśl staropolskiego powiedzenia " nie śmiej się dziadku z czyjegoś przypadku ........ resztę redaktor niech sam sobie dopowie .

 • dr.remulak

  Oceniono 7 razy 7

  Smiechu nie jest warta peruka tylko ze on wierzy w malych ludzikow w strojach kosmonautow ktorzy przybyli na Ziemie zeby ja opanowac.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX