Widzieliście "Titanica" sto razy i znacie każdą scenę? Tej na pewno nie. Została usunięta. I wcale nas to nie dziwi

Uwielbiacie "Titanica"? My też. Z zamkniętymi oczami recytować moglibyście kolejne kwestie aktorów i dokładnie pamiętacie każdy kadr? To zaraz się zdziwicie. Istnieje bowiem scena, która do ostatecznej wersji filmu nie trafiła. I nic w tym dziwnego.

"Titanic" Jamesa Camerona zdobył w 1998 roku aż 11 Oscarów. A mogło być całkiem inaczej. Wszystko za sprawą wyciętej sceny. Przez nią film mógł zostać potraktowany mniej poważnie. Co takiego wycięto z filmu? "Suchara". Spieszymy z wytłumaczeniem.

Kathy Bates, która w obrazie wcieliła się w rolę Molly Brown, według wielu była absolutnie najlepszą "częścią składniową filmu". Trudno się nie zgodzić, prawda?

Ale to właśnie scena z nią w roli głównej nie trafiła na wielkie ekrany w ostatecznej wersji kinowego hitu. Bohaterka zamawia drinka i rzuca w stronę kelnera tekstem, który początkowo Cameron uznał za zabawny.

Hej synku, może przyniesiesz mi trochę lodu?

Co w tym takiego? Sekundę później za jej plecami widać w oknie statku górę lodową. Tak, GÓRĘ LODOWĄ.

Cameron na szczęście doszedł do wniosku, że żart na tym "poziomie" może pogrążyć jego marzenia o filmowych nagrodach. Zobaczcie, jak wyglądała cała scena.

aga

Więcej o:
Komentarze (19)
Widzieliście "Titanica" sto razy i znacie każdą scenę? Tej na pewno nie. Została usunięta. I wcale nas to nie dziwi
Zaloguj się
 • astreblue

  Oceniono 78 razy 42

  przyznaję się - "Titanic" to jeden z moich ulubionych filmów ;)
  wycięta scena - owszem może i słusznie usunięta, ale żeby z jej powodu film zaprzepaścił by szansę na Oscara? przesadzacie.

 • do_podziwu

  Oceniono 132 razy -64

  "Uwielbiacie "Titanica"? My też." - "przykro mi" aga nie ogladalem (tym samym nie uwielbiam) ,ogladalem tylko urywki i to przez"pomylke" -:)),ale ogladne usunieta scene - pewno nie trwa trzy godziny przez co nie jest nudna-:)).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX