Angelina Jolie zawsze wygląda szczupło, ale ta sukienka wyjątkowo podkreśliła jej drobną talię. Można by ją objąć dłońmi

Aktorka zachwyciła na gali Critics' Choice Movie Awards piękną srebrną suknią. Kreacja wyjątkowo uwydatniła jej szczupłą talię.

Stylizacje Angeliny Jolie z czerwonego dywanu prawie zawsze wzbudzają zachwyt, ale do głosu dochodzą również krytycy bardzo szczupłej (ich zdaniem za bardzo) sylwetki gwiazdy. Suknia, w której aktorka pojawiła się na gali Critics' Choice Movie Awards i u nas budzi mieszanie uczucia. Nominowana za film "Unbroken" reżyserka wystąpiła w efektownej srebrnej kreacji z drapowaniem na wysokości talii.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Zagraniczne media były zachwycone.

Na czerwonym dywanie Angelinie tym razem Brad Pitt nie towarzyszył, ale wyglądała tak przepięknie, że w ogóle go nie potrzebowała - rozpływał się Perez Hilton

Nam również stylizacja Jolie bardzo przypada do gustu, ale zastanawiamy się, czy tak mocne eksponowanie talii, robi bardzo szczupłej sylwetce gwiazdy przysługę? Jakie jest Wasze zdanie? Zagłosujcie w sondzie.

em

Jak podoba Wam się stylizacja Angeliny Jolie?