Jay Z nie zawsze był bogaty, piękny i wyglądał TAK. To chyba najbrzydsze zęby, jakie kiedykolwiek widzieliśmy

"Czy to nie pocieszające, że nawet największe gwiazdy miały swoje gorsze czasy?" - tak o tym, jak raper wyglądał w 1989 roku pisał jeden z portali.
Nie zawsze był urodziwy Jay Z nie zawsze był bogaty, piękny i wyglądał tak. "Czy to nie pocieszające, że nawet największe gwiazdy miały swoje gorsze czasy?" - tak o tym, jak Jay Z wyglądał w 1989 roku pisał jeden z portali. "Czy to nie pocieszające, że nawet największe gwiazdy miały swoje gorsze czasy?" - tak o tym, jak Jay Z wyglądał w 1989 roku pisał jeden z portali. O tym, że dziś Jay Z jest milionerem i ma u swoim boku piękną Beyonce, wie chyba każdy. Na dodatkowy szacunek zasługuje fakt, że wszystko, czego się dorobił, osiągnął własną pracą i wzbogacił się dzięki muzycznemu talentowi. O jego karierze można powiedzieć: "od pucybuta do milionera". Jednak rzadko kiedy, myśląc o Jayu Z, przypominamy sobie to, jak wyglądał kiedyś. Portal Huffingtonpost.com wydobył z czeluści przeszłości jego zdjęcie, które jest prawdziwą perełką. Jay Z był początkującym raperem i pozował z Queen Latifah, a fotografia powstała ok. 1989 roku, raper miał więc wtedy 19 lat. Jay Z wyglądał "nieco" inaczej, a jego zęby "zdobiły" popularne wśród raperów grillzy, czyli złote nakładki. Tak sugeruje portal. My zastanawiamy się jednak, czy to przypadkiem nie BYŁY złote zęby. Na jego szyi zaś wisiał pokaźnych rozmiarów łańcuch, a rękę zdobił imponujący zegarek. Kicz i tandeta? Tak można by powiedzieć patrząc na to zdjęcie. Wiemy, że moda się zmienia, ale portal nie pozostawił na młodym raperze suchej nitki. "Fuj! Spójrzcie na tego 19-letniego, pozbawionego nadziei hip-hopowca ze złotymi grillzami. Czy to nie pocieszające, że nawet największe gwiazdy miały swoje gorsze czasy?" - pisał Huffingtonpost.com. Od tego czasu Jay Z przeszedł długą drogę i dziś jest uznawany za jedną z najlepiej ubranych gwiazd rapu. "Na szczęście wziął się za siebie" - konkluduje portal. Zamiast obszernych T-shirtów i za dużych spodni nosi teraz dobrze skrojone garnitury. Za jego przemianę jest odpowiedzialna m.in. stylistka gwiazd i projektantka, June Ambrose.

O tym, że dziś Jay Z jest milionerem i ma u swoim boku piękną Beyonce, wie chyba każdy. Na dodatkowy szacunek zasługuje fakt, że wszystko, czego się dorobił, osiągnął własną pracą i wzbogacił się dzięki muzycznemu talentowi. O jego karierze można powiedzieć: "od pucybuta do milionera". Jednak rzadko kiedy, myśląc o Jay'u Z, przypominamy sobie to, jak wyglądał kiedyś.

Portal Huffingtonpost.com wydobył z czeluści przeszłości jego zdjęcie, które jest prawdziwą perełką. Jay Z był początkującym raperem i pozował z Queen Latifah, a fotografia powstała ok. 1989 roku, raper miał więc wtedy 19 lat. Jay Z wyglądał "nieco" inaczej, a jego zęby "zdobiły" popularne wśród raperów grillzy, czyli złote nakładki. Tak sugeruje portal. My zastanawiamy się jednak, czy to przypadkiem nie BYŁY złote zęby. Na jego szyi zaś wisiał pokaźnych rozmiarów łańcuch, a rękę zdobił imponujący zegarek. Kicz i tandeta? Tak można by powiedzieć patrząc na to zdjęcie. Wiemy, że moda się zmienia, ale portal nie pozostawił na młodym raperze suchej nitki.

Fuj! Spójrzcie na tego 19-letniego, pozbawionego nadziei hip-hopowca ze złotymi grillzami. Czy to nie pocieszające, że nawet największe gwiazdy miały swoje gorsze czasy? - pisał Huffingtonpost.com.
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Od tego czasu Jay Z przeszedł długą drogę i dziś jest uznawany za jedną z najlepiej ubranych gwiazd rapu.

Na szczęście wziął się za siebie - konkluduje portal.

Zamiast obszernych T-shirtów i za dużych spodni nosi teraz dobrze skrojone garnitury. Za jego przemianę jest odpowiedzialna m.in. stylistka gwiazd i projektantka, June Ambrose. Muzyk zrezygnował też z rzucającej się w oczy biżuterii, a najjaśniej u jego boku błyszczy, nie kto inny jak piękna żona, Beyonce.

Najlepsza błyskotka wszech czasów, czyli Beyonce - czytamy.

To stare zdjęcie skłoniło nas do przyjrzenia się, jak kiedyś wyglądał Jay Z. Te zdjęcia faktycznie są pocieszające - dla każdego jest nadzieja.

Vic