Kate Rozz często pokazywała się w bikini, ale zapewniamy: z tej strony jej nie znacie. Dosłownie

Była dziewczyna Piotra Adamczyka niejednokrotnie udowadniała, że nie wstydzi się pokazywać swojego zgrabnego ciała. Teraz poszła o krok dalej.

Od medialnego rozstania z Piotrem Adamczykiem minęło już dobrych kilkanaście miesięcy, ale Kate Rozz nadal udaje się utrzymać w polskim show-biznesie. Inna sprawa, że z reguły dzieje się to za sprawą wpadek na ściankach. Tym razem musimy przyznać, że celebrytka pokazała się z dobrej strony. Nawet bardzo. Rozz wrzuciła na swój Instagram zdjęcie, na którym stoi tyłem odziana jedynie w dół od stroju kąpielowego.

Kate RozzInstagram.com/katerozz

Piękne widoki podziwiane przez Kate to plaża w Rio de Janeiro, którą celebrytka w hashtagach opisuje jako swoje "ukochane miejsce na świecie".

Kate RozzInstagram.com/katerozz

Internauci, co nie dziwi nas ani trochę, nie skupiali się raczej na walorach krajobrazowych. Gwizdała podziękowała za liczne komplementy, ale zaznaczyła przy tym, że piękne ciało to zasługa ciężkich treningów.

Każdego dnia mam ciężki trening. Bez bólu nie ma zysku, jak mawiają. Przesyłam wam mnóstwo pozytywnej energii z Brazylii.

Kate Rozz o swojej sylwetce

Instagram.com/katerozz

em