Pierce Brosnan mierzy 188 cm, ale jego syn patrzy na niego z góry! "Gdzie mógł dostać takie spodnie?"

Czy można o mężczyźnie powiedzieć, że ma nogi aż do nieba? Tak, jeżeli jest modelem i jednocześnie synem Pierce'a Brosnana. Jednak skompletowanie garderoby musi chyba być dla niego kłopotliwe.

Grał niezwyciężonego Jamesa Bonda, a teraz z góry patrzy na niego jego własny syn. A przecież nie jest to proste, ponieważ Pierce Brosnan mierzy sobie słuszne 188 cm wzrostu. Jego 18-letni syn Dylan jest jednak jeszcze wyższy i sądząc po ich wspólnych zdjęciach, dochodzi do 2m! Brytyjskie media są pod wrażeniem imponującego wzrostu młodzieńca.

Gdzie on mógł dostać takie spodnie? - pyta przekornie "Daily Mail" zwracając uwagę na ich niestandardowy rozmiar.

Obu panów widziano razem we wtorek na zakupach w Malibu.

 

<< WYSOKI BROSNAN I JESZCZE WYŻSZY DYLAN >>

Dylan Brosnan jest synem Brosnana i jego drugiej żony, Keely Shaye Smith. Mają wspólnie jeszcze jednego syna, imieniem Paris. Dylan jest modelem i niedawno został twarzą Saint Laurenta.

Nie jesteśmy ani trochę zaskoczeni, że Dylan został doceniony za swój dobry wygląd. Jest w końcu synem samego Jamesa Bonda! - stwierdził portal Lifeandstylemag.com.
Dylan wygląda bardzo "cool", zwłaszcza z idealnie zaczesanymi włosami. Serio, to jest osoba, którą trzeba będzie obserwować w najbliższym czasie - dodał Glamourmagazine.co.uk.

Najciekawsze jest to, że to wcale nie tata mu załatwił tę pracę. Heidi Klimane, dyrektorka kreatywna Saint Laurenta, zobaczyła go na plaży w Malibu i uznała, że idealnie pasuje do ich kampanii. Nie miała pojęcia, kim jest jego ojciec!

Dylan Brosnan do modelingu trafił zatem, jak widać, przez przypadek. Docenia to, ale nie rezygnuje z dotychczasowego życia. Studiuje filmoznawstwo w Kalifornii, śpiewa i gra w zespole rockowym oraz interesuje się polityką.

alex