Lana del Rey? A może Amal Clooney? Nie, to "odmieniona" Weronika Rosati w "Vivie!". "Jak pomalowany chłopiec", "czy ona to widziała?"

"Co ją zmieniło?" - taką zapowiedź wywiadu z Rosati możemy zobaczyć na okładce "Vivy!". Po odpowiedź radzimy udać się do działu grafiki.

Weronika Rosati to bez wątpienia jedna z piękniejszych polskich aktorek, tym bardziej bolesne dla oczu są więc próby "udoskonalenia" jej na okładce - kończą się koszmarnym oszpeceniem. "VIVA!"zapowiada, że materiał z Weroniką dotyczył będzie zmian w jej życiu, niestety na razie te największe zobaczyć można na jej twarzy.

Weronika Rosati

Screen z Facebook.com/blogDW

Upiorną okładkę magazynu skomentowała na swoim Facebooku Dorota Wróblewska, która również, jak przyznaje, miała problem z rozpoznaniem gwiazdy najnowszego numeru.

Dorota Wróblewska o okładce z Rosati

Facebook.com/blogDW

I rzeczywiście, internauci w komentarzach pod wpisem prześcigali się w propozycjach, kogo najbardziej przypomina "odmieniona" Weronika".

Internauci o okładce z Weroniką Rosati

Facebook.com/blogDW

A Wy, jak oceniacie okładkę z Rosati? Jest aż tak źle?

em

Więcej o:
Komentarze (7)
Lana del Rey? A może Amal Clooney? Nie, to "odmieniona" Weronika Rosati w "Vivie!". "Jak pomalowany chłopiec", "czy ona to widziała?"
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 20 razy 20

  Ło matko, grafik nie płakał, a ryczał jak retuszował.

 • nihilist_24

  Oceniono 16 razy 14

  no grafik sobie zaszalał

 • aaricia

  Oceniono 9 razy 9

  pelne szalenstwo, jeszcze ten makeup podretuszpowany fotoszopowo do przesady....tylko, skoro polskie 'gwiazdy' autoryzuja swoje zdjecia to jednak bardzo sie dziwie, ze pani Weronika sie pod tym dziwolagiem podpisala......

 • elizka51

  Oceniono 4 razy 2

  Po co jej fotoshop? Jest taka śliczna, ma piękny owal twarzy, cudny nosek. Zrobili jej chudą gębę, nierówno umalowane usta, wygląda fatalnie, jak po chemii.

 • bluelips

  Oceniono 4 razy 0

  jak kiepskie połączenie anji rubik z monica belluci

 • porfiria

  Oceniono 2 razy 0

  Wygląda jak Eva Green w Penny Dreadful. Masakra. Nie żebym nie lubiła Evy Green. Lubię. Ale to jest jakaś masakryczna przesada.

 • browaryr

  Oceniono 6 razy 0

  po tej"modernizacji"i tak ładniejsza od rubik .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX