Na Złotych Globach bez wątpienia zachwyciła. Ale Heidi Klum jeszcze nigdy nie była tak chuda. Gdzie się podziały jej słynne krągłości?

Modelka pojawiła się na gali rozdania Złotych Globów w olśniewającej sukni od Versace. Wyglądała przepięknie, ale zaczynamy się niepokoić...
Heidi Klum chudnie Heidi Klum jeszcze nigdy nie była tak chuda. Heidi Klum pojawiła się na gali rozdania Złotych Globów w olśniewającej sukni od Versace. Wyglądała przepięknie, ale chyba przesadza z odchudzaniem... Heidi Klum pojawiła się na gali rozdania Złotych Globów w olśniewającej sukni od Versace. Wyglądała przepięknie, ale zaczynamy się niepokoić... Po tym, jak w sieci ukazały się jej zdjęcia toples z wakacji, pojawiły się komentarze, że Klum przesadziła z odchudzaniem. Jej wygląd na Złotych Globach na pewno nie uciszy zmartwionych. Choć czerwona suknia od Versace prezentowała się, jakby była stworzona specjalnie dla niej, ciało modelki jest wyraźnie chudsze niż wcześniej. Heidi Klum swoją karierę zawdzięcza w dużej mierze słynnym krągłościom - przez lata była twarzą, (a raczej ciałem) Victoria's Secret. Teraz bardziej niż apetyczną modelkę bielizny przypomina swoje koleżanki z wybiegów haute couture. Chude ręce, wystające kości - do tej pory raczej tak byśmy jej nie opisali, ale chyba czas to zmienić. Mamy nadzieję, że kilogramów modelce odjęła też mocna opalenizna, która, jak wiadomo, optycznie wyszczupla. Poza tym oczywiście wyglądała przepięknie.

Po tym, jak w sieci ukazały się jej zdjęcia toples z wakacji, pojawiły się komentarze, że Klum przesadziła z odchudzaniem. Jej wygląd na Złotych Globach na pewno nie uciszy zmartwionych. Choć czerwona suknia od Versace prezentowała się, jakby była stworzona specjalnie dla niej, ciało modelki jest wyraźnie chudsze niż wcześniej.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Heidi Klum swoją karierę zawdzięcza w dużej mierze słynnym krągłościom - przez lata była twarzą, (a raczej ciałem) Victoria's Secret. Teraz bardziej niż apetyczną modelkę bielizny przypomina swoje koleżanki z wybiegów haute couture. Chude ręce, wystające kości - do tej pory raczej tak byśmy jej nie opisali, ale chyba czas to zmienić. Mamy nadzieję, że kilogramów modelce odjęła też mocna opalenizna, która, jak wiadomo, optycznie wyszczupla. Poza tym oczywiście wyglądała przepięknie.

jus

Więcej o:
Komentarze (3)
Na Złotych Globach bez wątpienia zachwyciła. Ale Heidi Klum jeszcze nigdy nie była tak chuda. Gdzie się podziały jej słynne krągłości?
Zaloguj się
 • mika17

  Oceniono 23 razy 17

  nie dosc, ze chuda to jeszcze pomaranczowa.

 • alizaryna

  Oceniono 19 razy 9

  Dobrze zachowana mumia aktorki z XXI w. n.e.

 • kol.3

  Oceniono 6 razy 4

  Toż podali że po każdym porodzenie przeprowadza odsysanie tłuszczu i plastykę brzucha.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX