Patrzymy, patrzymy i... Co się tak wbija w pierś Lopez? To ją musiało boleć! Nawet ze sceny padł komentarz o dekolcie gwiazdy

Tego wieczoru zdecydowanie nie była "Jenny from the block". Lopez wyglądała po prostu olśniewająco. I nie wiemy, czy za sprawą diamentowej biżuterii, czy może niesamowitej sukni. Wiemy jednak z całą pewnością, że najwięcej spojrzeń ściągał jej dekolt.

Nudzi Was, że gdziekolwiek Lopez by się nie pokazała, wygląda najseksowniej? Nas też nie. Tym razem nie było inaczej. Piosenkarka pojawiła się na rozdaniu Złotych Globów w cudownej kreacji spod igły jednego z ulubionych ostatnimi czasy projektantów gwiazd zza oceanu, Zuhaira Murada. Wszystkie jego kreacje są niezwykle kobiece i podkreślające walory kobiecości, ta jednak była wyjątkowa - obszyta srebrną nicią suknia o syrenim kroju opinała krągłości Lopez i wyeksponowała jej piersi w pełnej okazałości.

 

<< NAJSEKSOWNIEJSZA NA IMPREZIE. ZNOWU! >>

 

Wdziękom Jennifer uległ nawet Jeremy Renner, wyczytujący razem z nią ze sceny nazwisko zwycięzcy w kategorii najlepszy aktor serialowy. J.Lo postanowiła, że to ona otworzy kopertę, bo:

Mam długie paznokcie.
Masz też globy - odparł.

Nie obyło się jednak bez małych problemów. "Stelaż" podtrzymujący biust Lopez (trzeba przyznać - robił robotę) nieco zbyt mocno wbijał się w jedną z jej piersi. I mimo że gwiazda nie dała po sobie tego poznać, wyglądało to nieco boleśnie. Nie od dziś jednak wiadomo, że dla urody trzeba czasem pocierpieć. Zasada ta szczególnie aktualna jest na czerwonym dywanie.

aga

Więcej o:
Komentarze (6)
Patrzymy, patrzymy i... Co się tak wbija w pierś Lopez? To ją musiało boleć! Nawet ze sceny padł komentarz o dekolcie gwiazdy
Zaloguj się
 • nickwybrany

  Oceniono 57 razy 47

  Piękna i zgrabna, to się do fiszbiny przypier**lą

 • forfiter_jr

  Oceniono 36 razy 22

  No niezłe ma te globy...

 • agentwrogiegouk

  Oceniono 29 razy 11

  lubię pierdzieć

 • pietka20

  Oceniono 9 razy 7

  Weźcie ustalcie wspólne stanowisko - drugi artykuł w Gazeta.pl: o Lopezce: "Jenny z Bronxu powróciła. Choć każda stylizacja gwiazdy pop opiera się na sprawdzonym patencie "dużo błysku, dużo nagiej skóry", ta ze Złotych Globów 2015 wyraźnie pokazała, że wokalistka nie umie wyjść poza szyk rodem z rewii. Projekty Zuhaira Murada często balansują na granicy kiczu, niestety J. Lo ją przekroczyła. Wszystkiego jest tu za dużo - złota, błyskotek, objętości. Nawet sandały i paznokcie u stóp obsypane są brokatem" To jak w końcu? Była ta kieca do bani? Czy była olśniewająca? Czy Zuhaira Murada robi kiece kiczowate, czy też "niezwykle kobiece i podkreślające walory kobiecości"? Bo ta sama kieca w tej samej gazecie opisana w dwóch artykułach na dwa takie sposoby obraża moją inteligencję.
  link, żeby ni było, że zmyślam
  http://lula.pl/lula/56,111770,17241801,Zlote_Globy_2015__najgorsze_stylizacje_gwiazd__15.html?order=najfajniejsze#opinions

 • Maciej Ro

  Oceniono 13 razy 3

  Ładna kiecka, muszę kupić żonie.

  www.e-rowerowy.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX